KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Květen 2008

BILD: Zničená zastávka v Loitsche znovu postavená!

31. května 2008 v 21:36 | Doduška |  zaujimave
Magdeburg - Fanynky teen kapely Tokio Hotel sa budú opäť vracať na turistické miesto! Rozbitá uctievaná autobusová zastávka bude zrekonštruovaná, podľa rozhodnutia v meste Loitsche napísali Magdeburgské noviny "Magdeburger Volksstimme". Zastávka blízko domu rodičov Billa a Toma Kualitzových bolo miesto pre stretnutie fanúšikov kapely. Mládež zničila malý domček so zamilovanými odkazmi pred 4 týždňami. Teraz bude v centre miesta nové miesto, ktoré bude ďalším turistickým miestom len pre fans Tokio Hotel
Preložila Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz/. Kopírovať len so zdrojom!

Mená pre košických tučniakov definitívne vybrané

31. května 2008 v 21:08 | Doduška |  zaujimave
  • Georg
  • Gustav
  • Simone
  • Nena
  • Ashley
Celú noc som nad týmto rozmýšľala a prediskutovala som to aj s troma fanynkami...Začo im straaašne ďakujem!!! A konečný výsledok je takýto. Mená Bill a Tom? Nie - pretože, po prvé, ich majú už Medvede, a TH o tom (prevdepodobne) vedia, teda by to bolo neoriginálne. A po druhé, prebieha veľká akcia o zjednotení sa všetkých fans, (vlastne v súčastnosti sa zjednocuje všetko) a dúfam, že súhlasíte so mnou, a nechcete robiť ďalšie rozbroje medzi nami a českými fans.
Georg tam v každom prípade musí byť - Boss/God slovenských fans. Gustava nemôžeme vynechať, v žiadnom prípade! A mená Simone, Nena a Ashley sa spájajú s dvojičkami. Ashley ako Ashley Olsen. Možno ju nemáte rady. Možno áno. Ale je to jediná holka, ktorú by veľmi chcel aj Bill, aj Tom. A týmto im ukážeme, že im vlastne...eh...doprajeme =) A myslím, že Nena a Simone nemusím bližšie vysvetľovať.
Teda tieto mená pošlite na: tip@novycas.sk , do predmetu napíšte "Mená pre košických tučniakov". Do textu napíšte uvedené mená, žiadne iné! Pretože jedine ak sa zjednotíme a všetky to (zo všetkých našich mejlov!) poposielame, tak nám to vyjde, a TH sa možno o nás dozvedia!
Btw, mohli by pomôcť aj češky, veď my sme vám takisto pomáhali =)
ĎAKUJEM, A POSIELAJTE! Alexia
-------------------------------------------
edit - posielajte aj na oficiálny mejl ZOO Košice!!!
Vyhľadala som e-mail na košickú ZOO, ktorá je domovom 5tich tučniakov. Myslím, že naše mená sa týmto spôsobom skôr "ujmú"! Posielajte na riaditel@zookosice.sk
Predmet: Mená pre tučniakov
Obsah správy: (Niečo v tomto zmysle):
Dobrý deň, dozvedela som sa, že hľadáte mená pre vašich nových tučniakov, a tak by som vám rada predložila svoje návrhy:
samce - Georg, Gustav
samičky - Nena, Simone, Ashley
Dúfam, že vás tieto mená zaujali.
Alexia

TH in front a hotel

31. května 2008 v 20:58 | Doduška |  Fotesky bandik:)
-

-

Rolling Stone ( máj 2008)

31. května 2008 v 20:56 | Doduška |  časáky
Zelený pocit: Tokio Hotel - Spevák Bill Kaulitz (18) išiel cez bulvár v Hollywoode v zelenej, koženej, motorkárskej bunde, ktorá uplne sedí k jeho vystrednému štýlu. Ak sa chceťe zbaviť 3 350 dolárov, potom si taku môžete zohnať v jednom z obchodov paulsmith.co.uk .

Glam-pop německá čtyřka přivádí teenagery k mdlobám

31. května 2008 v 20:48 | Doduška |  články,rozhovory
_____________________________________________________
By Melinda Newman
úterý, 27.května 2008
Víc než Jonas Brothers se pohybují Kaulitz bratři.
18letí Kaulitz bratři tvoří polovinu Tokio Hotel, německý glam-pop kvartet, kteří vytváří hysterii jako Beatles mezi teenagery ve své rodné zemi. Prodali více jak tři miliony CD a DVD ve své rodné zemi a doufají, že si získají i fanoušky v Americe.
"Jsou pokrokem mezi dětskými hvězdami a My Chemical Romance," říká Andrew Gyger, starší manager pro Virgin Entertainment Group pár dní po tom, co se na Virgin's Times Square v New Yorku objevili, aby zde udělali propagaci svému anglickému albu "Scream".
"Byl to nehorázný prodej mezi dívkami, které se tam objevily," říká Gyger vypravující příběh zároveň jedné dívky, která omdlela a křičela tam celý večer. "Kapela vypadá, jako kdyby se objevila znáhla."
Vlastně, Tokio Hotel jsou z internetu. YouTube vyhledávač ukazuje 123 000 videí, které na ně odkazují, 88 100 na Jonas Brothers a taky 21 000 pro veterána Bruce Springsteena. Aby si kapela získávala nějaké fanoušky, tak již šest měsíců uvádí každý týden Tokio Hotel TV na své americké stránce.
Pro Tokio Hotel je vzhled stejně výrazným jako jejich hlas, který se projevuje ve zpěvákovi Bill Kaulitzovi s jeho anime vzhledem: upravený, obarvený načerno, s těžkým make-upem na očích, což ho dělá tajemným a který se objevuje na podiu jako nějaká animovaná postavička. Ale když ho slyšíte, tak si musíte říct, že jeho vzhled spíše pochází z Transylvánie než-li Japonska.
Když mu bylo 10, Bill Kaulitz se obléknul na Halloween párty jako upír a ten styl se mu od té doby zalíbil.
"Po tom jsem si obarvil vlasy a začal lakovat nehty. Začal jsem taky nosit make-up a vše kolem. Nikdy jsem předtím neslyšel o anime," Bill Kaulitz říká v interview v Avalonu v Hollywoodu než se objevili na podiu na show v Los Angeles. On, jeho bratr, basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer se společně objevují optom na podiu Avalonu. Oba, jak on tak Tom mluví velmi dobrým, trošku tvrdším akcentem angličtiny, ani překladatel ale není potřebný.
Tom Kaulitz, který je o deset minut starší než jeho bratr ("Hodně lidí si myslí, že Bill je šéf, ale já jsem šéf," směje se), který přitahuje svým hip-hop vzhledem a dredy s tím začal když mu bylo sedm nebo osm let a stalo se to jeho součástí. "Když nám bylo šest, vypadali jsme stejně," říká Tom Kaulitz. "Měli jsme trika se jmény Bill a Tom a měnili si je, takže učitelé nás nepoznali."
Kaulitz začal hrát na kytaru, když mi bylo sedm let - instrument byl dárek od jeho nevlastního otce. V té době byli v ranném věku, hráli v klubech někdy pro míň než pět lidí a Listing se Schäferem se později k nim přidali.
Jejich matka to přijala v dobrém: "Potřebovali jsem podporu našich rodičů, protože jsme neměli auto, ani peníze," řekl Bill Kaulitz.
Máma vozila kapelu často na vystoupení. Teď mají lidi, kteří to za ně dělají a tvoří nezbytnou součást jejich týmu. Kapely první singl "Durch den Monsun" se stal hitem jedna v Německu v roce 2005 a následovala dvě alba, která byla taky hitem jedna a vyprodávala se po celé Evropě.
Fanouškovství v Německu se prokazovalo v různých rozměrech, kdy třeba kapele přišel dopis od dívek, který byl delší než sedm metrů. Po nějaké době, začali vídat některé fanoušky i ve více městech a kapela se později taky zjistila že jedna dokonce utekla z domova, aby je mohla následovat. "Připadá nám to šílené," říká Bill Kaulitz.
MTV členka a hudební talentka Amy Doyle dala svědectví o vystoupení kapely v únoru v New Yorku a přiznala. "Nemohla jsem uvěřit, kolik venku čeká křičících dívek," řekla. "Připomnělo mi to publikum z pozdějších devadesátých let, kdy se čekalo na Backstreet Boys a N' Sync."
Následovalo vystoupení a MTV přidala video "Ready,set,go!" a kapela se taky začala dobře propagovat online, nebo na MTV2 a na TRL. Tokio Hotel píší taky deník z turné na MTV.com, což, jak řekla Doyle, vytvořilo nejvíc komentů od čtenářů než u jakéhokoli deníku.
Ale kapela musí ujít ještě dlouhou cestu, než budou jako Backstreeti nebo N' Sync v prodeji - kapely CD vyšlo v dubnu a již se prodalo přes 23 000 kopií. Tokio Hotel americká společnost Cherrytree/Interscope nyní taky nechala dát první singl Monsoon do rádií, ale Doyle řekla, že to všechno je prodávající finta.
"Rádio vždycky pomáhá, ale je tu jisté spojení, které je jasněji spojené s tím, když je publikum vidí než když se spojí jenom s písní. Fanoušci si dělají emotivní spojení."
Ve skutečnsoti, Avalon show toho včera byla plná teenagerů a to tak, že ochranka musela dokonce několik jich vytáhnout ven, protože nemohl snést tlak, který na ně zezadu byl.
"Je to cool, že tady již máme fanoušky. Ale jsme na začátku," Bill Kaulitz. "Chceme být opravdu úspěšní v Americe, chceme to zkusit. Není tu tolik německých kapel, které měli šanci hrát v Americe."
Tokio Hotel již mají na očích Madison Square Garden, ale taky vědí, že to potrvá. Na výletě si do této haly zašli, ale ne vystupovat, nýbrž podívat se na show od Jay-Z a Mary J. Blige.
"Je to sen tu hrát," říká Tom Kaulitz, který kroutí hlavou. "Možná za dva roky. Musíte mít v životě cíle."

Bill a jeho věci...

31. května 2008 v 20:47 | Doduška |  Bill Kaulitz

S banánem a playlistem

31. května 2008 v 20:46 | Doduška |  Gustav

Bill jako Adam xD

31. května 2008 v 20:43 | Doduška |  Fotomontáže

Comet 2008 (23.05.08) nová fota

31. května 2008 v 20:40 | Doduška |  Tokio Hotel
---
celý článek =) ♥


Twins shoes

30. května 2008 v 21:10 | Doduška |  Tom und Bill

Videoklipy, ktoré sa im podobajú

30. května 2008 v 21:01 | Doduška |  články,rozhovory
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Tokio Hotel vydali vo Francúzsku päť singlov, ktoré sú úspešné. Presne toľko videoklipov sa non-stop vysiela na našich televíznych obrazovkách spolu spolu s piesňou "Heilig", ktorá je zatiaľ bez videa. Tu je prezentácia každého tracku:
Pieseň: "Spievame o boji proti prekážkam, ktoré nám bránia v slobode. Kričíme proti nudným stránkam každodenného života, proti veciam, proti zriekaniu sa snov," hovorí Bill.
Videoklip: Prvý klip Tokio Hotel bol vo Francúzsku vydaný v čiernobielom prevedení, ktoré má všetko, čo potrebujete k šťastnému chaosu. Nemecká skupiny vystupuje nejasne a rozvrátene. Sú ako skupinka teenegerov a opúšťajú sami seba bez ústupu zo šialenej párty. Úžasný príklad.
Pieseň: "Hovoríme o normálnom trápení, búrke, ktorá sa v živote zdôrazňuje a preto sa musíte držať svojej viery. Niekedy proste musíme bojovať s tým, čo nás stretne," hovorí Bill.
Videoklip: Bill, Tom, Georg a Gustav hrajú vonku úžasne. Majú za sebou už základné prvky. Klip končí skupinou premočenou na kosť. Je to zápas s dažďom.
Pieseň: "Chceme ľudí povzbudiť, aby verili sami sebe, aby nasledovali svoje myšlienky. Dokonca aj proti svojmu presvedčeniu. Aby unikli jednotvárnosti každodenného života a a voľne žili v svojich snoch," hovorí Bill.
Videoklip: Klonovaná armáda pochodovala pod celým mestom. Je to nekontrolovaná jednotka, ale obyvateľstvo po údere Tokio Hotel - impulzu, zlomí reťaze a uteká. Prvé video z doby "Zimmer 483" je podmienkou pre poňatie a pôst. Svojou produkciou je dômyselnejšie ako predchádzajúce klipy.
Pieseň: "Spozorovali sme, že doteraz nebolo veľa piesní, ktoré by hovorilo o niečom takomto. Je to vážna vec, ktorá je našim srdciam drahá. Ale pevne dúfam, že je to skôr optimisticky ladená pieseň," Bill.
Videoklip: Bill stojí na streche budovy a je pripravený skoncovať so svojim životom. V rovnakom čase sa ho iný Bill na zemi pred budovou snaží zachrániť. Symbol napäžia, ktorý individuálne možno má, je na okraji priepasti a jeho konečné rozhodnutie je vzdať sa smrti. Krásna cesta je sprevádzaná hymnou života.
Pieseň: "Tento klasicky zamilovaný song pre naše rodiny a našich priateľov nás mal podporovať. Sme radi, že sme ich nestratili, že ich máme a môžeme s nimi počítať a vždy tu budeme pre nich," hovorí Bill.
Videoklip: Toto video je oficiálne urobené video o celom živote Tokio Hotel skrytom za kulisami. Medzi tourbusom, ping-pongovými zápasmi, stolným tenisom a autogramiádami je kronika skupiny, ktorá vedie život s dosiahnutou špičkou svojho vrcholu. Dokonca aj náš fotograf Trip fontaine sa v 01:25 klipu našiel.
Heilig
Pieseň: "Hovorí o pocite dávať všetko osobe, ktorá je s tebou kompletne vo vlastnom záujme a všetko je možné tak, ako by to povedali iní," dodáva Bill nakoniec.
Videoklip: Bohužiaľ pre túto pieseň, ktorá je viac ako singel a bola zverejnená len vo Francúzske fanynky, zatiaľ žiadny klip neurobili. Ale krásny darček!
SOURCE: french magazine "Rock One" (may - juny 2008)

Tokio Hotel na festivale v Montreale

30. května 2008 v 20:58 | Doduška |  zaujimave
Chalanom z Tokio Hotel, alebo skôr ich manažmentu sa cesty do Severnej Ameriky zrejme zapáčili, pretože už v auguste sa tam pravdepodobne vracajú znova: 3. a 4. 08. 2008 bude totiž v Montreale festival D'Osheaga a manažment rokuje o tom, že chalani tam budú hrať. Zatiaľ to nie je úplne potvrdené, aj keď niekto o tom hovorí ako o istej udalosti, iní zase hovoria o tom, že sú to len špekulácie...

FUSE TV - Steven's untitled rock show

30. května 2008 v 20:54 | Doduška |  Videá
LINK

Ošklivá pravda o Tokio Hotel

30. května 2008 v 20:46 | Doduška |  články,rozhovory
Od Beatles k Jay-Z, pop-music senzace má vždycky záhadný dopad na dospělé. Zvuk, vzhled, texty, fan mánie - je to opravdu nepopsatelné pro každého, komu je řekněme tak, 21. Na důkaz toho se podívejte na německé Tokio Hotel.
Tahle zářivá klučicí kapela vydala svoje americké debutové album Scream, které dává svým nelogickým jazykem dospělým třesavku. Temné mraky znova přichází. Svět se rozpadá. Slábnoucí měsíce se ztrácejí. Jedinou věcí je utíkat. Skrz města. Skrz monzuny. Až na konec světa za všechen čas, vždy ale ne nezbytně navždy.
Za veškerou tohle apokalypsou stojí Tokio Hotel zpěvák, Bill Kaulitz, se svým vzhledem, dívčími boky. Kaulitz je někdo, kdo to může zvládnout, což vlastně kapela dokonce už zvládla. Teenageři v Americe po nich začínají šílet. A média se jich nemůžou nabažit. Musím uznat, že je tu něco fascinujícího na téhle kapele, ale důvod proč o nich píšu je jednoduchý: můj šéf mi řekl, že to mám udělat. Doufá, že na stránku přiláká hodně teenagerů. Nesmějte se: to se už jednou stalo. "Psal jsem o nich na MTV blog jako takový experiment," Alex Mar, producent MTV zpráv to řekl, po tom, co Tokio Hotel navštívili MTV studio v New Yorku. "Byl to pomalý den, tak jsem si řekl, že můžu vložit něco o téhle kapele. Dalšího rána jsem byli zavaleni komentáři. Tohle je reakce, která je spíše očekávána u 50 Centa."
Když mluvím hudebně, Tokio Hotel jsou jako Fall Out Boy. Zvuk je stejné vypočítavý, spiklenecký a komický jako vzhled, ale funguje to perfektně. Jen se podívejte na fotku, je to takový mix různých zpráv, které vysílají poselství a kytarista vypadá jako od St. Louis Cardinals. Díky Kaulitzové komplexi a jemnosti a svým úsměvem, Tokio Hotel se stali slavní, je jenom načase kdy zbytek pravdy vyjde napovrch: tihle kluci jsou až bolestně oblíbení.
napsal Bill Bradley


Comet 2008 - HQ (ASP)

30. května 2008 v 20:35 | Doduška |  Tokio Hotel
To jsou všechny HQ fotky z Aftershow party Comet. Některé tu určitě jsou a některé jsou zase nové.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anims z Cometu (by Aixin)

30. května 2008 v 20:34 | Doduška |  animačky
img220/4822/rtlexclusiv2505081pb3.gifNové polštářky s Tokio Hotel

30. května 2008 v 20:32 | Doduška |  Shop
Na www.deutschrock.de/tokiohotel jsou dva nové polštářky! Jeden stojí 9, 99 eur. Já bych brala oba!;-)

Screeny z epizody 28 (by Terushka)

30. května 2008 v 20:30 | Doduška |  fotecky