KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Červen 2008

Letné termíny pre DE Tv

30. června 2008 v 19:33 | Doduška |  Dôležité
05. 07. 2008: Pro 7 - U 20 Deutschalnd deine Teenies (Tokio Hotel fan) - 17:00 hod
  • 11. 07. 2008: Pro 7 - U 20 Deutschalnd deine Teenies (Tokio Hotel fan Ginger) - 15:00 - 16:00 hod
  • 11. 07. 2008: VIVA - Feat. ("Ich bin Fan") - 16:30 - 17:00 hod

Tom Kaulitz z TH je šedá myš

30. června 2008 v 18:53 | Doduška |  Tom Kaulitz
____________________________________________________
Zatímco Tokio Hotel hráli včera koncert v Lisabonu před svými portugalskými fanoušky, Tom Kaulitz si vybral styl - šedá myš! Líbí se vám to?
Šedá čepice, dredy (normální), šedé triko, temně modré džíny: ani nemůžete podle Toma poznat, že je léto! Tyhle barvy jsou tmavé jako za doby, kdy slunce vychází nebo vychází nebo taky spíš na zimu.
Tenhle depresivní vzhled kytaristy z Tokio Hotel něco znamená? Smutek? Nebo kouř z cigaret má dopad i na jeho bílé oblečení? Tohle není vtip!

Meet&Greet Lisabon (29.06.2008) Aniinhas

30. června 2008 v 18:50 | Doduška |  Tokio Hotel
---
--

Tom o sexe s Fanskou

30. června 2008 v 18:40 | Doduška |  fotecky
Taký je SEX s fanynkou!"
Doteraz pri tejto téme len zavádzal. Podľa motta: Gentleman si užíva a mlčí. V BRAVE prezrádza Tom po prvýkrát, čo sa v skutočnosti deje v Tokio Hotel.
Majú toľko spoločného a predsa sú takí rozdieľni. Minulý týždeň prekvapil Bill - spevák skupiny Tokio Hotel (17) svojou ľúbostnou spoveďou. "Už 2 roky som nebol zaľúbený, občas sa cítim osamelý." Teraz prekvapuje aj jeho dvojča Tom so svojim priznaním! Obletovaný gitarista povie v exkluzívnom BRAVO-Interview, že nežije tak zdržanlivo. Že sa mu už stalo, že mal dievča na jednu noc! A dokonca už aj fanynku! Pohľad do zákulisia. Čo sa v skutočnosti deje v Tokio Hotel? Doteraz Tom pri tejto téme len zavádzal. Podľa motta: Gentleman si užíva a mlčí. Však teraz to BRAVO dokázalo! Exkluzívne u nás sme prevetrali Tomove tajomstvo o menovanej noci - s fanynkou!

Backstage Open-Air 2006

30. června 2008 v 13:38 | Doduška |  Tokio Hotel
HyperLink HyperLink HyperLinkHyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLinkHyperLink HyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLink HyperLinkHyperLinkHyperLink HyperLink HyperLink

Kalendar Tokio Hotel 2009

30. června 2008 v 13:36 | Doduška |  Shop
Увеличенное изображениеУвеличенное изображение

Úžasná kresba Billa

30. června 2008 v 13:34 | Doduška |  Kreslený

26.06.2008 - Hotel Claris (by MartaSilva)

30. června 2008 v 13:15 | Doduška |  Tom und Bill
...Tomii jake tricko nahodil:D


Hope In Europe - News

29. června 2008 v 21:11 | Doduška |  Tokio Hotel
HOPE IN EUROPE - INTERNATIONAL EUROPEAN FAN PROGRAMM
--> Official Czech Site: www.hopeineurope.blog.cz
--> Slovak H.I.E. Site: www.hopeineurope-sk.blog.cz
Ahoj!
To jsme zase my, Hope In Europe!
S dopisem to zatím běží jako na pásu,jsme na vás moc pyšné!Dopis je každým dnem
delší a delší!Ale to neznamená,že přestanete posílat!Jen tak dál Fanynky!
Ozýváme se kvůli pátečnímu srazu v Brně.Je to taková další demonstrace.A my
budeme u toho!Přijedeme tam a budeme dělat reportáž,která se poté objeví na
netu.Takže pořadatelka i my doufáme,že se tam dostavíte=).Více informací o
tomhle srazu najdete zde -> www.tokio-akce.blog.cz <- Nějaké fanynky si tam
odchytneme a uděláme s nimi rozhovor=),také napíšeme další kus dopisu,který se
poté slpí /to už ale my doma/ a dáme vám vědět o kolik mětrů jsme se pohli
dál!=)
Ještě jedno mouc děkujeme těm,kteří nás podporují,posílají a dávájí o nás
vědět.My to na ten rekord dotáhneme!Máme na to celé prázdniny!Dokonce nám
napsala fanynka až z Turecka!Nebo odkad to bylo=D.Jen jsem Vám chtěla říct,že po
evropě se o tom začíná mluvit....A to je velice dobře!Prosím šiřte to
dál!Posílejte to známím fanynkám,cizinkám komukoli!
Předem děkujeme a tešíme se na Vás v pátek.Hodně štěstí a hezké prázdniny.

Nikey 415-030-820
Team H.I.E.

Antena 3 (28.06.2008) - Preklad: Tokio Hotel v Barcelone

29. června 2008 v 21:07 | Doduška |  články,rozhovory
(c) B.A.http://tokiohotel30.blog.cz

Moderátorka: Když Tokio Hotel začali se songem "Break Away" lidi žačali šílet. Včera přišlo víc jak 10 000 lidí se podívat do Barcelony na čtvečici, kteří jsou momentálně označování za hudební vrchol. Obnovení hlasivek po operaci, byl Bill protagonistou této noci, s ne vhodným vzhledem pro normální lidi a to je jeden z více bodu aby upoutal pozornost.

Bill: Nikdy jsem nechtěl vytvořit image, která byla přizpusobena této době. Je to to, co jsem já, a vyjadřuji to v mých písních.

(dívka mluví o lidech venku, a Jordi s fanouški mluví o Tokio Hotela říkají, že mají osobní styl a nekopírují žádnou skupinu a fanynky mohou být šťastné.)

Bill: Věřím v lásku na první pohled. Nevím, jestli by dívka měla být blondánka nebo bruneta, ale musí to mězi námi udělat "click" a já musím cítit všechno, co se děje.

Bill´s photo

29. června 2008 v 21:04 | Doduška |  foto-bill

26.6.08 letisko DE

29. června 2008 v 21:01 | Doduška |  Tokio Hotel


O kamarátstve s Billom

29. června 2008 v 21:00 | Doduška |  Bill Kaulitz
Bill je citlivý druh priateľa, s ktorým môžete zdieľať úplne všetko. Vždy bude stáť pri vás, keď vás opustí frajer alebo keď vám rodičia nebudú rozumieť. Je to rojko a je jasné, že bude chcieť, aby ste si vypočuli jeho nové básne. Je úplne loajálny, takže ak sa vám podarí získať si jeho priateľstvo, budete ho mať navždy.
Pozitívne: Bill začal nosiť make-up, keď mal 10 rokov, takže vám bude môcť pomôcť s perfektnými očnými linkami. A bonusom je, že vám môže pomôcť naučiť sa nemecky.
Negatívne: Je jasné, že budete dostávať vražedné e-maily od miliónov fanúšikov, ktorí by vás chceli vidieť mŕtve, aby sa oni mohli stať Billovou najlepšou priateľkou.
Bill hovorí: "Nemyslím si, že za posledných päť rokov som našiel nejakých nových priateľov. Bohužiaľ som stretol veľa ľudí, ktorí šli kvôli mne do novín. To je dôvod, prečo len ťažko verím ľuďom."
Vedeli ste, že: Billov najlepší priateľ je Andreas, ktorý je rovnako aj najlepší priateľ jeho dvojčaťa, Toma?
SOURCE: danish magazine "Vi Unge"

Německo vítězí daleko od domova

29. června 2008 v 20:48 | Doduška |  články,rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________
S Georgem na pravé straně, Tomem na levé straně, Gustavem vzadu uprostřed a Billem Kaulitzem, kapela Tokio Hotel nadchnula španělské publikum svými písněmi.
Publikum, nadšeně čekalo na live vystoupení, aby mohlo křičet a vidět Tokio Hotel na scéně a dosáhnout hlavního cílu příchodu na festival.
Večer začal s Break Away, jednou z jejich silných a energických písní, kterou doprovázela neuvěřitelná směsice světel a ohňostrojů a což už taky způsobilo pro kluky nějakou tu autoritu.
Následovalo Final Day, píseň hlavně přeložena do jejich nejnovějšího alba Scream s názvem 1000 Oceans a potom překlad Leb die Sekunde, které se změnilo do Live every Second.
Mezitím se na scéně ale objevovali i nezapomenutelné okamžiky: zvedání obočí Billa, silné mlácení paličkami Gustava, či nezapomenutelné pošťuchování mezi bratry, když Bill Kaulitz se opřel o rameno svého dvojčete.
Později následovalo Love is dead, melancholická a emotivní píseň, kterou můžeme slyšet v němčině na jejich albu Zimmer 483, která pokračuje další písní, která je věnována jejich fanoušků, že tu zůstanou ještě dlouho Wir sterben niemals aus, tak zní v originálním jazyk, potom taky singl Scream, Black, On the edge, Ready set go.
Vrátili se pro mnoho krásných okamžiků. Bill běžel dopředu aby mohli vylít do předních řad vodu, ukazoval svoje tetování, které má na své ruce, Tom běhá od strany podia k druhé a stojí blízko publika a dokonce dělá se svoji kytarou i víc věcí než jenom hraní, pravděpodobně aby překvapil fanoušky o svých sexuálních praktikách.
Pokračuje se potom s Geh, dalším bonusem, který nikdo neočekával, že uslyší živě, což publikum dobře dostalo, je to písnička s dobrou muzikou a texty. Potom se pokračovalo s Don't jump, Raise your hands který zněl dost dobře a ruce opravdu byly zvednuté. Potom se to vrátilo k jejich písni Monsoon, píseň, která vyvolává slzy a sladká melodie s vyzněným hlasem Billa, který zpívá "and when I lose myself I'll think of you".
Kluci opustili scénu, zmizeli za pár minut a potom se nakonec přece ještě jednou vrátili a doplnili tuhle magickou atmosféru festivalu, který si již ve Španělsku získal svoji historii.
Takže se vrátili a zakončili to s By your side, čímž děkují všem fanouškům a lítají konfety a jsou obří ohňostroje a kluci již opouští noční podium.
by Alejandro Rodriguez


Dárek od španělských fans pro TH

29. června 2008 v 20:43 | Doduška |  Videá
Reakci Billa na tento dárek, můžete vidět ve videích z Backstage v Barceloně ;-)
Linky jsou "zamknuté" takže vám sem musím hodit jen link ;-)

Nové DVD na podzim!

29. června 2008 v 20:41 | Doduška |  zaujimave
Podle francouzského Life Star časopisu vyjde na podzim nové DVD Tokio Hotel! A to z Parc des Princes a vyjde na přelomu října a listopadu!

Roztomilý pohlad :)

29. června 2008 v 20:38 | Doduška |  foto-bill