KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Srpen 2008


Nový objav Manzini

30. srpna 2008 v 18:57 | Doduška |  zaujimave
V nemecku sa zrodil nový objav. Ide o mladeho chalana vystupuje pod prezívkou "Manzini"
a pre nás je zaujímavý tým, že udajne napodobnuje štýl Toma:-) Jeho tvorba je rap a momentálne sa snaží získať základnu fanušikov. má fakt velku šancu, že sa mu to aj podarí, pretože fanušikovovia TH , si ho už všimli a zaujal...Bodaj by nie :-D No stále platí.."Originál je len jeden"=D
Tu vám dávam dva jeho klipy, aby ste mali predstavu ako vypadá....Tiež Jeho Myspace

The Balloon Song
Zaujal vas?????


12.08.08 Detroit #4

30. srpna 2008 v 17:42 | Doduška |  Fotky z koncertov
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PT Bravo Stars

30. srpna 2008 v 17:38 | Doduška |  časáky


Bags TH

30. srpna 2008 v 17:35 | Doduška |  Shop

Tokio Hotel vo Verizon Wireless divadle

30. srpna 2008 v 17:33 | Doduška |  články,rozhovory
Čo keby Raimmstein boli emo kapelou? Šanca, aby získali teenagerov vo vašej domácnosti, ktorí hovoria obzvlášť dobre nemecky, už poznáte. Boli by to Tokio Hotel, kvarteto z Nemecka predal viac než 5.000 000 albumov vo svojom rodnom Nemecku a tohtoročný debutový album Scream- aka Schrei- má tiež v USA svoje ciele. Objavili sa v roku 2001 v Magdeburgu- centrum severo-stredného nemeckého štátu Sasko- Anhaltsko, známe katedrálou (samozrejme) skorej reformy Martina Luthera. Skladateľ Georg Phillip Tellemann sa tu narodil. Tokio Hotel sú ako elektráreň s viacerými akustickými gitarami a veľa očných tieňov. Vlastne, to nie je pravda ale AFI fanúšikovia a iní, ktorí sledujú MTV Europe na satelite, ich považujú za úžasných.
8 p.m. dnes v Verizon Wireless Theater, 520 Texas (Bayou Place), 713-230-1600
Preložila Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz/. Kopírovať len so zdrojom!Review z autogramiády v Mexiku

30. srpna 2008 v 17:20 | Doduška |  články,rozhovory
Právě jsem přišla domů z autogramády TH v Mexiku a musím říct, že to bylo cool, ale zároveň zklamání. Byla jsem mezi 2000 lidmi, kteří dostali autogram, takže jsem naštěstí viděla jejich úsměv, byli přátelští.
Dvojčata se většinu času usmívala, Gustav byl….vážný, ale zdvořilý. Georg nesmělý. Nic jsem jim neříkala (poté, co jsem čekala 9 hodin, jsem byla unavená a venku bylo chladno a pršelo) a oni mi taky nic neřekli, haha, ale byli velmi milí, nemůžu si stěžovat.
- Bill měl na sobě červenou, vlasy nahoru, Tom měl na sobě hnědou, Gustav a Georg byli v černé.
- Dvojčata se prostě dokonale usmívají…mají perleťově bílé zuby a když se na vás usmějí ještě ve stejnou dobu, je to prostě úžasné.
- Tom má světlejší barvu očí než Bill (možná proto, že Tom měl na sobě hnědou), nemohla jsem se prostě přestat dívat do jeho hnědých očí. Někde jsem četla, že když se podíváte do Tomových očí, máte pocit, jako byste zažili orgasmus. Nemůžu popřít, že je na tom trochu pravdy, haha.
- Nemůžu se dostat z toho, jak ….je Georg KRÁSNÝ. Má nejhezčí zeleno-modro-šedé oči, perfektně narovnané vlasy a mírný úsměv. Z Toma jsem kompletně unešená, ale Georg je prostě …nádherný. Mimochodem, ten se na mě tak sladce usmál, přísahám, že jsem se uvnitř trochu roztekla, haha.
- Gustav je prostě báječný. Jak kamarád řekl: "Pokud by se nenarodil, Pixar by si ho vytvořil, on je prostě příliš roztomilý". Je dost vážný a plachý, vypadal i nepříjemně, ale nebyl hrubý nebo tak, trochu se i na mě usmál. Má ty největší oči a nejdelší řasy, co jsem na klukovi viděla.
- Bill je prostě ohromující, jé hodně vysoký a sledovat ho je působivé. I když s vámi nemluví, usmívá se takovým způsobem, že máte pocit, že v tu chvíli umřete. Nevím, je to těžké popsat. Je opravdu cool a kolem něho je takové sladké aura, které na vás skutečně silně působí.
Potom si zbývají část fanoušků chodila od obrovského parkoviště pro podpis. Všechno šlo dobře, dost rychle a dynamicky, všichni dostali autogram, kluci mávali, usmívali se a potom se to stalo…
O hodinu poté, co jsem dostala autogram, viděla jsem jejich blonďatého bodyguarda (nevím, kdo to je, ale vůbec nevypadal přátelsky) mluvit s Billem a kroutil hlavou "ne". Jejich bodyguard dal ochrance pokyn, aby přestali lidi pouštět. Bill si stěžoval a řekl tomu bodyguardovi, ať ty lidi nechá. Potom dávali asi ještě půl hodiny autogramy, pak skončili a nedali ano polovinu autogramů, které slíbili.
Jeden sekuriťák řekl, že si kapela bere od podepisování chvíli volno. Ale asi o 10 minut později jejich mexický manažer řekl, že Billovi a Tomovi je špatně (kvůli nadmořské výšce ve městě) a museli odejít. Měla bych zmínit, že do Mexika přijeli dneska.
Byla jsem naštvaná, protože před mým bratrem bylo vpuštěno pouze deset lidí, nahrávací společnost vydělala na nakoupených CD, sice jste tak mohli dostat náramek, který zaručoval vstup na autogramiádu (což ale stejně bylo k ničemu), holkám, co na ně 10 hodin čekaly ve studeném dešti, se nepodařilo získat jejich podpis.
Opravdu nevím, jak moc bylo dvojčatům špatně, protože při podepisování se mi zdáli být naprosto v pohodě, vím, že tohle město může přemáhat, ale proč nemohli zůstat Gustav a Georg? Bylo tady pouze 100 lidí nalevo, možná méně…
Upřímně řečeno, mám z toho všeho smíšené pocity. Cítím se tak šťastná, protože jsem se s nimi setkala a sdílela pohled s Tomem, ale je mi zle, jak tam nechali ty malé holky čekat zbytečně. Vím, že tohle není poprvé, co opustili nebo zrušili akci…


TH budou na MTV Latin Awards 2008 (16.10.08)

30. srpna 2008 v 17:07 | Doduška |  zaujimave
Mexická zpěvačka Julieta Venegas a německá kapela Tokio Hotel vystoupení na MTV Latin Awards 2008, které je naplánováno na 16.října v Guadalajara, Jalisco (Mexiko), jak dnes oznámili organizátoři.
Publikum MTV na celém světě si Tokio Hotel rychle oblíbilo a jsou jedni z nejúspěšnějších německých kapel této generace, které se podařilo uspět se třemi singly z debutového alba "Schrei" jako číslo jedna, řekl Tillán.
Bill a Tom Kaulitzovi založili kapelu v jejich rodném Magdeburku v r.2001, potom se připojil bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing.
Na předávání budou Belanova, Katy Perry a Paramore - ti jsou už dopředu oznámeni.

Tokio Hotel - najnovší nemecký export

28. srpna 2008 v 18:36 | Doduška |  články,rozhovory
Obrovský posun od Heidi Klum a Huga Bossa. Do Spojených štátov prišli noví veľvyslanci nemeckej populárnej kultúru, ale nie sú tým, koho by ste očakávali. Tokio Hotel možno znie ako niečo nové z Japonska, ale v skuktočnosti je to skupina štyroch rockerov, ktorej speváka často považujú za dievča, ale v skutočnosti je to identické dvojča dredatého gitaristu. Už chápete? Skupina v rodnom nemecku skórovala dvoma prvými miestami so svojimi dvoma albumi a to väčšina z jej členov u nás nesmie ani legálne piť!
Tokio Hotel sa od hrania na školských vystúpeniach v Magdeburgu, stovky míľ juhozápadne od Berlína, prepracovali až k vypredanej hale v New Jersey, San Franciscu alebo v Chicagu. Skupina má úžasné množstvo fanúšikov, väčšinou mladých dievčat, ktoré berú názov prvého anglického albumu skupiny - SCREAM, doslovne.
Wendy je mladá fanynka z Brooklynu, ale s úsmevom hovorí "Ich bin ein Deutsch!". Myslí si, že skupina je "HOT" a ich hudbu považuje za veľmi silný, až sa jej do očí tlačia slzy. "Tokio Hotel ist der beste!" hovorí Doris (18), ktorá sa učí nemčinu len preto, že sa zaujíma o skupinu. "Za posledný týždeň som na lístky, ktoré som kúpila na cestu minula cez 600 dolárov," povedala Kiila, 20-ročná študentka, ktorá sa rozhodla byť na čo najväčšom počte koncertov skupiny na americkom turné. Štyri dni strávila na Times Square v blízkosti MTV štúdia a dúfala, že stretne skupinu, korá bola hosťami na TRL show.

Episode 41 [SC]

28. srpna 2008 v 18:33 | Doduška |  Tokio Hotel
free image host free image host
free image host free image host
free image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

CZ Popcorn 09/08

28. srpna 2008 v 18:12 | Doduška |  časáky
HyperLink HyperLink HyperLink

Episode 41 - anims #1

28. srpna 2008 v 18:10 | Doduška |  animačky

Všechny animace - > TADY
Link na stáhnutí animací -> TADY
by Gustav76

Episode 41 - screenshots

28. srpna 2008 v 18:09 | Doduska |  Tokio Hotel
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tom with baby

28. srpna 2008 v 12:57 | Doduška |  Fotomontáže
by Lykos

Dvojčatá majú 19! Už nie sú chlapci!

28. srpna 2008 v 12:54 | Doduška |  články,rozhovory
Zanedlho oslávia 1.septembra, svoje 19.narodeniny dvojičky Kaulitzové. Ale teraz, poďme sa pozrieť na všetky udalosti, ktoré sa udiali nedávno v živote Tokio Hotel.
Úspech a nadobudnuté výhody
Bill Kaulitz má všetko potrebné pre úspešnú kariéru: talent, dobrý vzhľad, peniaze, lásku fanúšikov. Ale je tu jedna vec, ktorá chýba k celkovému šťastiu, tohto mladého človeka- perfektné auto! Tento mesiac Bill konečne dostal vodičský preukaz a ihneď si kúpil luxusný, strieborný kabriolet BMW za skoro 100.000 eúr. Okrem toho, smaotná skupina sa našla na zozname nominovaných na americké MTV v nominácii "Najlepšia nová skupina (Best new artist)". To znovu dokazuje, že chalani úspešne dobýjajú Spojené štáty, a stávajú sa v tejto krajine veľmi populárnymi. Hlasovať pre nich a iné celebrity môžete na oficiálnych internetových stránkach MTV (na adrese mtv.com). Udeľovanie cien sa uskutoční už celkom skoro- 7.septembra. V tomto mesiaci oslávi Tokio Hotel ďalšiu významnú udalosť, totižto pred presne tromi rokmi, v auguste 2005, bol vydaný ich singel "Durch den Monsun" a prieniesol Tokio Hotel úspech po celom svete. S týmto songom totižto kapela začínala. A práve tento song zmenil navždy hudobný svet pre týchto 4 chlapcov.
Neslušné návrhy
Dvojičky sú staršie, čo znamená, že škandály ktoré sa niekedy stávajú, sú čím ďalej tým väčšie. Nedávno pár dievčat vyhlásilo, že noc trávia s Billom v noci na online chatoch a posielajú mu svoje nahé fotky. Ale vieme, že Bill by sa nikdy neopovážil využiť lásku svojich fanúšikov s takým ponížením. Polícia to začala vyšetrovať a zatkla 18 ročného Francúza, ktorý sa pár týždňov vydával za Billa Kaulitza. Dosiahol to, že mu dievčatá naivne verili že on je "pravý" Bill Kaulitz. Pri chate s dievčatami bol falošný Bill veľmi priateľský, takže bolo ťažké zistiť, o koho sa naozaj jedná. Najprv boli dievčatá veľmi nervózné, aby práve jemu poslali svoje intímne fotografie. Bolo to podozrivé, ale i tak ich posielali. Konečne, polícia bola schopná vyhľadať chlapa a našla ho v malom meste vo Francúzsku. Okrme neho, našli aj mnoho fotografií nahých dievčat v erotických pózach. Polícia bola v šoku, keď zistila, že niektoré dievčatá mali len 11 rokov! Teaz tento frajer bude musieť zaplatiť vysokú pokutu. Keď sme kontaktovali políciu a poprosili ju o komentár k udalosti, uistili nás a tiež všetkých fanúšikov Billa, že ani Bill, ani ktokoľvek iný z tejto kapely nikky nebol na týchto online chatoch. Nemajú proste čas...
Preložila Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz/. Kopírovať len so zdrojom!
Source: RU: BRAVO nr.34

Photos TH from Bravo

28. srpna 2008 v 12:53 | Doduška |  Fotesky bandik:)
---