KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Leden 2009

Doplňky

31. ledna 2009 v 19:03 | Doduška |  Shop

US5 vs. Tokio Hotel

31. ledna 2009 v 19:01 | Doduška |  Dôležité
Na webu Vivy teď probíhá hlasování, jestli máme rádi víc castingovou skupinu (US5) nebo skutečnou skupinu (Tokio Hotel).

Hlasujte! >>>


Chci najít 1.000.000 fanoušků TH

31. ledna 2009 v 18:58 | Doduška |  Dôležité
Objevila se tzv."Sbírka fanoušků TH" na facebooku a myspace!!

Myspace.com
Myspace nese název "Chci najít 1.000.000 fanoušů Tokio Hotel" už se přidalo mezi přátele více jak 24.000 fanoušků, ale rozhodně jich bude víc!
ADD this myspace

Facebook
Na facebook je název "Chci najít 1.000.000 lidí ,kteří milují Tokio Hotel" "
Add you here

Takže šiřte dál a přidejte se mezi přátele :)

Má Mark Wahlberg vytetovaného Billa?

31. ledna 2009 v 18:35 | Doduška |  články,rozhovory

Oh můj Bože! Hollywoodská hvězda Mark Wahlberg se včera procházel po Beverly Hills v triku bez rukávů, což nám přijde hrozně sexy - ale co to je za tetování na jeho ruce? To vypadá jako zpěvák Bill Kaulitz z Tokio Hotel!
To není ono, že?
Německá kapela je teď velmi trendní ve Spojených Státech. A kluci byli v Markově městě Los Angeles, když propagovali svoje anglické album Scream.
Má tahle hvězda taky ráda tyto Němce, je fanouškem kapely teenagerů z Magdeburgu? A proč si dal zrovna Billův obličej na svoji ruku?
Ne, i když vypadá jako Bill, ve skutečnosti, je to Bob Marley (který již zemřel). Herec říká o svém tetování: "Jeho muzika měla velký vliv v mém životě. Když jsem začal poslouchat reggae, Bob Marleyho hlavně, cítil jsem se zamilované, přátelsky, vášnivě a starajíce. Chtěl jsem aby mi podepsal ruku."


PETA2 Daily Blog: Tokio Hotel milují zvířata

31. ledna 2009 v 18:19 | Doduška |  články,rozhovory


Po sledování současného DVD Tokio Hotel, Caught On Camera, se dvě věci pro mě staly jasné: Tokio Hotel jsou zábavní a opravdu se starají o zvířata. Když přijeli na MTV Video Music Awards na monster trucku, nezapomněli zmínit, jak se cítili, když rapper T-Pain přijel na slonovi.
Zpěvák Tokio Hotel (s těmi nejlepší vlasy vůbec, musím dodat) Bill Kaulitz řekl: "Byla to naprostá krutost." Billův bratr a kytarista Tokio Hotel, Tom dodal: "Nesnáším zoo a cirkusy." Lidé by tam děli neměli vůbec brát." Víc bychom nemohli souhlasit, kluci! Cirkusy rozhodně nejsou zábavou pro zvířata, protože jsou v malém uzavřeném prostoru, nuceni dělat triky a nemůžou žít normální život. Naštěstí existuje i několik lidí, co má na ně špatný názor.

Shannon Phillips /Shan


Triko Billa v C&A

30. ledna 2009 v 9:42 | Doduška |  Shop


Photoshoot by Erik Weiss

30. ledna 2009 v 9:40 | Doduška |  Tokio Hotel
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Bravo (DE) 6/09

30. ledna 2009 v 9:38 | Doduška |  časáky
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Jméno: Bill Kaulitz
Věk : 19 let
Místo narození: Lipsko
Výška: 1.85 m
Oblíbený nápoj: Jahodové mléko

Bill & Twilight actors

30. ledna 2009 v 9:25 | Doduška |  Bill Kaulitz
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: '990000', ctitle: '000000', ctext: '000000', curl: '000000', simg: 0 }); //]]>

Tokio Hotel pracují na druhém albu pro Ameriku

30. ledna 2009 v 9:22 | Doduška |  články,rozhovory
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/77728_235.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Budoucí jaro je ještě daleko: Druhé anglické album Tokio Hotel by mělo být zveřejněno v Americe!

Pro toto uveřejnění pracují momentálně Bill & spol s producentským týmem "Matrix". Ti už pracovali s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou a Britney Spears. Tokio Hotel jsou ale obzvlášť nadšeni. Producent Scott Spock řekl: "Hudební byznys v Americe teď Tokio Hotel velmi potřebuje. Nechávají znova ožít image pravých rockových hvězd… Tak se jinak momentálně nikdo neposlouchá."

Obzvlášť Bill se producentům zalíbil. Scott Spock řekl, že si nemůže vzpomenout, zda někdy spolupracoval s hvězdou tolika kvalit, jako je Tokio Hotel frontmen Bill Kaulitz.

Album nemá ještě název, přesto Scott už teď ví, jaká je to pocta s kluky pracovat. "Album bude super…Za 10 let se ohlédnu zpátky a řeknu si 'Wow, spolupracoval jsem s Tokio Hotel'!"


TH jako fóliový design

29. ledna 2009 v 21:38 | Doduška |  Shop
HyperLink
"Pozadí v mobilu a tapeta na vašem počítači je už včerejší.Nyní ale také existuje fóliový design s Tokio Hotel.Dej si TH na tvůj mobil ,notebook, laptop a tak dále. Nové designové fólie jsou jednoduché a také se dají lehce sdělat."

Navštívit shop můžete zde


příklad třeba můj mobil :D


Bild.de:"Britové se posmívají našim popovým hrdinům!"

29. ledna 2009 v 21:36 | Doduška |  články,rozhovory
Skoro k neuvěření: Tokio Hotel byli nominování od britského hudebního časopisu New Musical Express (NME) do hlasování v kategorii jako "Nejhorší skupina"
Poslední rok byli Magdeburčani popovým exportem číslo jedna.Zazářili na MTV awards v Los Angeles, Mexiku a Liverpoolu, přitáhli si k sobě fanoušky z celého globusu a ted' tohle!
25. února se mají v Anglii rozdávat ceny "NME-awards". Jak si už mohli čtenáři přečíst Tokio Hotel jsou nominování s Fall Out Boy, Jonas Brothers a Oasis.
Němečtí fanoušci si jsou každopádně jedním jistí : Tokio jsou naši hrdinové

E-mail od Natalie ( ?? )

29. ledna 2009 v 21:30 | Doduška |  zaujimave
HyperLink

Píšu ti, protože jsem viděla tvoje video s novým domem dvojčat na youtube. Prosím, prosím, smaž to! Je to moc soukromé! Kluci už jsou z vás nemocní. Jak si dovoluješ posílat jejich adresu na youtube? Jsi fanynka nebo ne? Chováš se jako terorista! Takže bude lepší, když to smažeš. Respektujte jejich soukromí, aby nepřestali tvořit muziku! Doufám, že tě tohle donutí to pochopit.
Natalie Franz

Scans: Yam 2007

29. ledna 2009 v 21:22 | Doduška |  časáky
Thanks to Linda <3

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tokio Hotel pracují na „temných“ písních pro další album

29. ledna 2009 v 21:21 | Doduška |  články,rozhovory


Producenti z Matrixu mluví o své práci s nadcházejícím albem, které se objeví na jaře.
Je to již nějakou dobu, kdy produkční trio známé jako Matrix pracovalo na tak očekávaném albu. Ale toto jaro se to změní, když Tokio Hotel vydají svoje nadcházející anglické album, po průlomovém Scream. Prozatím neznámé album bude mít jako své co-producenty popové skladatele/producenty nejlépe známé za svoji spolupráci s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou, Britney Spears a Korn.
"Jsme uprostřed práce s Tokio Hotel," Matrix členka Lauren Christy řekla v úterý. "Udělali jsme šest písní pro to album a miluji hlas zpěváka a to, že hrají sami na nástroje. Jsou opravdová kapela a jsou temní. Jsou tou skoro-perfektní, úžasně-vypadající kapelou, ale s muzikou, která je velmi temná."
Prozatím Christy řekla, že německá kapela dávala dohromady písně na dvou různých místech v Los Angeles studiích společně s Matrix a se svým vlastním týmem během posledních měsíců, s mixem, které obsahuje silné chorály písní a hodně kytarovým zvukem.
Následně Matrix producent Scott Spock řekl, že tohle období bylo to nejvzrušujícím a nejvíce užitým obdobím jeho kariéry. "Pracovali jsme s tolika artisty a když se dostaneme do místnosti, kde se odehrává magie...všechno je zábava," řekl, když srovnával práci s Lavigne a Kornem. "To samé je to ale i s Tokio Hotel. Jsou opravdu talentovaní a umí psát a hrát a jsou něčím opravdovým."
Spock řekl, že si nemůže vzpomenout na dobu, kdy pracoval se zpěvákem, který by měl tolik hvězdné kvality jako zpěvák Bill Kaulitz. "Hudební byznys teď opravdu potřebuje Tokio Hotel," řekl Spock. "Obnovují obrázek toho, co má být opravdovým rockem. Jejich písně jsou něčím velkým a něco takového se dalo zažít i za éry Depeche Mode. Nezní to jako nic jiného, co je teď venku. Lidi nechtějí slyšet samé umělé věci. Chtějí něco opravdového."
Christy dodala, "Kapela si je vědoma toho, čím jsou, a když je interpret silný, tak ho nemůžete strhnout a zničit ho a zajistit, aby to znělo, jako když není. Tihle kluci jsou si velmi jistí s tím, co chtějí."
Něco takhle silného dává snadnější práci klukům, kteří se snaží získat trochu amerického rockové stylu pro svůj zvuk, Spock řekl, který již pracoval i s velkými celosvětovými hvězdami. "Společná práce mezi námi byla něco skvělého," řekl. "A myslím, že album bude skvělé díky tomu. Za deset let se zajisté podívám zpátky a řeknu si 'Wow, pracoval jsem s Tokio Hotel!'"
Christy řekla, že Tokio Hotel přišli do Matrixu s tím, že se jim velmi líbili balady, které spolu napsali pro Avril Lavigne (I'm with you), stejně jako jejich spolupráce s Korn.
"Líbí se jim ten smutný tón v písni a jsou tím dojati," řekla na adresu Lavigne.
"Taky se jim líbí Korni, ale řekli 'Nedělali bychom to, ale je to velmi dobré." Prozatím Matrix spolupracoval na všech písních pro TH album, v současnosti Scott řekl, že na nové album spolupracovali na šesti.
Album se očekává v pozdním jaře, podle Christy. Mluvčí za TH společnost nebyl zastižen. "Jejich důvěra je známa přesně tím, čím jsou a co dělají, ukazují jak jsou mladí a úžasní," řekl Spock. "Rozhodně přináší temnou stránku do pop písně, ne jako Lamb of God nahrávka s rockovými ovlivněními, které poslouchá tolik dětí a dokonce i pár dospělých."
Kromě TH alba, Christy řekla, že Matrix právě taky pracují se zpěvákem z Kornu Jonathanem Davidem a jeho solovém albu, na albu "iCarly" od Mirandy Cosgrove, dalším albu od Ashley Tisdale a soundtracku k "Fame".


PRT Bravo #271

29. ledna 2009 v 21:14 | Doduška |  časákyHotel photoshoot

29. ledna 2009 v 15:18 | Doduška |  Tokio Hotel

Johannes B Kerner show (2005 - 2007)

29. ledna 2009 v 15:15 | Doduška |  Tom und Bill
2005
2006
2007
2007