KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Únor 2009

TH Mix

27. února 2009 v 20:08 | Doduška |  Tokio Hotel
HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink

Billové tančeky :DD

27. února 2009 v 20:06 | Doduška |  animačky

Sexy Twins :-*

27. února 2009 v 20:04 | Doduška |  Tom und Bill

26.02.2009 Pro7-Top 10 Teeniebands

27. února 2009 v 20:01 | Doduška |  zaujimaveKdy: 26.02.2007
Čas: 17:00
Stanice: Pro 7
Co: Top 10 Teeniebands


Tokio Hotel - 1.místo!!!


Source: Official German Fan Club

Fansupport extrém

27. února 2009 v 19:58 | Doduška |  články,rozhovory

I když TH se v poslední době vyhýbají Rakousku, dvě dívky jsou jim věrné. A dokonce mají vlastní časopis. Úžasné...
Čím by kapela byla bez svých fanoušků? Jenom pár hlupáků, kteří ztrácí čas s muzikou! Většina fanoušků podporuje svoji oblíbenou kapelu kupováním jejich CD nebo lístků na koncerty. Někteří fanoušci jsou navíc kreativní a vytváří plakáty se slogany "Chci tvoje dítě" nebo "Vem si mě". A potom tu jsou taky dvě dívky z Vídně: Leo (23) a Lis (25), které mají vlastní časopis Monsun.
Leo a Lis následují svoji oblíbenou kapelu po celé Evropě. "Kromě Vídně a několika koncertů v Německu jsme byly i v Londýně, Amsterodamu, Paříži, Římě a Genevě. Německo bylo nejlepší, nejspíš protože, tam je to největší, ale ať jsme kdekoli, fanoušci zpívají s kapelou všude, i v Itálii," říkají dvě dívky. Během posledního turné dostaly navíc nápad vytvořit vlastní fan-časopis.
XPress byl prvním rakouským časopisem, který držel Monsun v rukách. A říkáme: naprosto úžasné. Texty jsou legrační a je tam hodně vlastních fotek. A rozhodně to musí mít všichni Tokio Hotel fanoušci. Čtěte o tom, jak časopis vzniknul a podívejte se do zákulisí a jak ho můžete získat do rukou.
Leo a Lis si získaly hodně přátelství, i v mezinárodních formách, za dob Tokio Hotel. Díky tomu taky získaly tyto články a fotky z určitých akcí, které jsou vydány v časopise Monsun - literatura od fanoušků pro fanoušky. Skládá se z hodně backstage reportáží a informací o kapele na turné. Texty jsou něco, na co si fanoušci zvyknou - Tokio-kluci jsou většinou uráženi a své životy tráví pro většinu sarkasticky. Ale i ne-němečtí fanoušci si to můžou přečíst - texty nejsou nejenom německy, ale taky anglicky. 1:1 překlad časopisu. Zkráceně: vzhledem k výdajům za tisk, vytisknutí časopisu je možné jenom pro tisk a nahrávací společnost. Ale Monsun se dá stáhnout zdarma na domovských stránkách www.monsunmagazin.com. Rozhodně stojí za čtení!

Co vás přivedlo k nápadu udělat Monsun?
Leo: Naše láska k Tokio Hotel muzice samozřejmě. Bohužel, minulé turné bylo zrušeno kvůli Billově operaci. A poněvadž jsme chtěly doprovázet kapelu do Kopenhagenu a již jsme měly i letenky, tak jsme jely jenom tak. Seděly jsme v našem hotelovém pokoji a tak jsme dostaly nápad na fan-časopis. Trvalo nám to tři měsíce než jsme vydaly první vydání a rozeslaly jsme to do fanklubů v Rakousku a Německo, stejně jako na myspace.com. Šlo to rychle.

Jak pracujete na časopisu? Jakou práci do toho dáváte?
Lis: Přemýšlíme o čem psát a jaké současné témata tam dávat nebo používáme TH network, abychom získaly informace. Fanoušci po celém světě posílají články a když se nám líbí, tak je vydáme v časopise. Náš známý vytiskne tak 20 kopií ke každému vydání a posíláme to vydavatelstvím a našim partnerům. Každý si ovšem může vydání stáhnout zdarma na stránce www.monsunmagazin.com a jenom za den máme 7000 downloadů!

Co můžou fanoušci číst a očekávat od Monsun?
Leo: Monsun není jenom typický TH časopis - soustřeďujeme se na fanoušky. Píší nám o koncertech, na kterých byly, fan akcích a o rostoucí komunitě fanoušků a o tom to je: nesoustřeďujeme se jenom na TH, kvůli jejich muzice, ale taky si děláme přátele díky této kapele. Tak Monsun funguje: každý fanoušek, který napíše článek přispívá tím, aby se ostatní fanoušci zúčastnili taktéž. Tak "Stammtisch" přišel k životu.

Získaly jste vlastní TH "Stammtisch"?
Leo: Přesně. Právě máme kolem 10 lidí, které pravidelně potkáváme za měsíc. Kromě povídání o TH taky chodíme do kina nebo bruslit a rádi jsme otevřeni pro nové lidi. Více info na http://th-stammtisch.bplaced.net

Jaký je váš názor na TH a jejich úspěch v Americe?
Lis: Každá evropská kapela to chce zvládnout v USA, což je nepochopitelné. Nejsme naštvaná nebo zklamaní, že TH to tam taky zkusili a uspěli! Jenom nechceme, aby zapomněli na německé fanoušky - my jsme ti, kteří je udělali tak velkými, jak jsou nyní.


V Madridu (2007)

27. února 2009 v 19:55 | Doduška |  Tokio Hotel
bigger ->

Cena pro mládež za vzdělání na internetu jde k TH-dvojčatům

27. února 2009 v 19:54 | Doduška |  články,rozhovory
Hamburg - Sláva vítězům tohoto ročníku Studienpreis DistancE-Learning 2009: Tom a Bill Kaulitzovi se stali vedle sedmi dalších, absolventy internetového studia.

Studijní cena DistancE-Learning byla tento rok již 24krát propůjčena internetovým absolventkám a absolventům - lidem, kteří kvůli soukromému úspěchu zvolili internetové vyučování, které je především o flexibilní metodě učení. Nezávislá porota vybrala vítěze tohoto ocenění.

Teď padlo rozhodnutí - všech devět výherkyň a výherců bude brzo představeno na veřejnosti. Přesto už dva z nich jsou před udílením slavní: Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (oba 19) z Tokio Hotel byli vyznamenáni cenou za studium na internetu, kteří se vedle jejich kariéry připravovali na ukončení školy na webu individuální školy.

Ceny DistancE-Learning 2009 budou předány státním tajemníkem Andreasem Stormem 27.dubna 2009 v ministersvu pro vzdělání a výzkum (BMBF) v Berlíně - bohužel bez obou bratrů Kaulitzových, kteří jsou v té době na promo turné nového alba Tokio Hotel.

Fotka: Tom a Bill Kaulitzovi slaví ukončení školy s oběma ředitelkami webu individuální školy, Sarah Lichtenberger (vlevo) a Jennifer Krautscheid (vpravo)


Studienpreis DistancE-Learning 2009

27. února 2009 v 19:48 | Doduška |  Tom und Bill
bigger ->

Mozaiky hotové

26. února 2009 v 18:17 | Doduška |  Tokio Hotel

Najděte se i vy na mozaice TH klikněte --> sem níže použijte k vyhledání vaší fotografie "MosaicCalculator" aby jste si ověřili vaše fotky :) Jinak byly udělány dvě mozaiky, které najdete pod perexem jedna je z horizontálních fotek fanoušků a druhá z vertikálních.

Twins live

26. února 2009 v 18:15 | Doduška |  Tom und Bill
http://tokio-hotel-de-4ever.blog.cz

Viva.tv: "V létě budou kluci zase zpět!"

26. února 2009 v 18:08 | Doduška |  články,rozhovory
Konečně má ta žíznivá cesta konec. Po pause, která byla téměř celý půlrok, udělají Tokio Hotel úplný reset v Německu.
Teď se kluci akorát piplají s prací na nové album. TH-producent David Jost řekl Bravu: "Momentálně doufáme, že práci na albu budeme moct v následujících šesti týdnech ukončit. Ale vydání bude trochu později na jaře."
Ještě musíme mít na delší čas strpení. Ale je pěkné slyšet, že Bill, Tom, Gustav a Georg se zase koncentrují na jejich neměcké fanoušky.
Tihle čtyři chlapci nemají žádnou chuť na dlouhé lety do zahraničí "Jsou teď každý den šťastni, že můžou čas strávit doma" řekl David Jost.
Těšíte se na nové songy TH? Napiš nám komentář

Namaluj si Billa :)

26. února 2009 v 18:05 | Doduška |  zaujimave
Na těchto stránkách si můžete namalovat Billa podle vaše gusta :)

HyperLink

Tokio Hotel přichádzí:)(Stock Car Crash Challenge 2006)

26. února 2009 v 18:03 | Doduška |  Tokio Hotel
Tak takhle vypadali TH a jejich tím ( není tady přirozene celý) koncem roka 2006,
ale jsou tady Dunja a Natalie, která měla tehda černé vlasy:),
bodygardi: Saki , Seppel a Stefan a kluci z TH Bill , Tom a Gustav.
Georg chybí, nebo se připravoval na závod (Stock car crash challenge)
..a je tam i Jost, ale toho zacláni Bill:)

_____________
tady na zvětšení>Einfach ...BILL...!:)

26. února 2009 v 18:01 | Doduška |  foto-bill


Black! 11/2009

26. února 2009 v 17:54 | Doduška |  časáky


Paříž - 16.6.2007

26. února 2009 v 17:52 | Doduška |  Fotky z koncertovNME Award: Tokio Hotel mají štěstí

26. února 2009 v 17:51 | Doduška |  články,rozhovory
NME Award:

Londýn - Tokio Hotel se dostali do negativního ocenění. Kluci byli na NME Award nominováni v kategorii "Nejhorší kapela". Tuhle "cenu" si ale smějí vzít domů Jonas Brothers. "Nejlepší kapelou" se stali Oasis. Přítel drog Pete Doherty získal ocenění v kategorii "Nejlepší britský sólo umělec". "Nejlepší live kapelou" večera se stali Muse. Vystupovali konec konců "Blur" a Pete Doherty. "The Cure" vyhráli "Godlike Genius Award".

NME Award bylo propůjčeno britskému hudebnímu magazínu "New Musical Express"