KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Duben 2009

Proti moru ošípaných …

30. dubna 2009 v 16:11 | Doduška |  zaujimave
www.tokiohotelfurimmer.com

Tom Draws

30. dubna 2009 v 16:10 | Doduška |  Kreslený
www.tokiohotelfurimmer.comKalendář 2010 - Ebay.uk

30. dubna 2009 v 15:57 | Doduška |  Shop


New York (18.02.2008) Rette Mich + fanynka

30. dubna 2009 v 15:55 | Doduška |  Videá
Bill zpívá...
Fanynka: Chci tvoje děti!!! Bille!! Vím, že tomu rozumíš! Umíš anglicky!!
Bill: I am burning can't you see?
Fanynka: Bille! Moje kalhotky hoří!
Bill: Come and rescue me...
Fanynka: Pojď a měj se mnou děti!
Fanynka: Tome! Jsem plodná!
Fanynka: Bille! Miluju tě!
Bill: You and me...you and me...
Fanynka: Udělej mě! Udělej mě!

Jeden milion shlédnutí - 1.květen 2009

30. dubna 2009 v 15:53 | Doduška |  Tokio Hotel
Zveřejněno WyanneTHC

Byl by skvělý nápad, kdyby všichni fanoušci sledovali Universal video Ich bin da 1.května 2009, tohle je den volna v mnoha zemích. Cílem je ukázat podporu Tomovi, klukům, jejich rodinám a přátelům velkým vzrůstem počtu shlédnutí videa.
Ich bin da se zdá jako nejlepší video pro tyto důvody. Je tu mnoho Ich bin da videí, ale je důležité, aby se kliklo na jedno a to samé. Universal verze má současně méně než 20 000 shlédnutí, takže by vzrůst byl viditelný.
Bylo by skvělé, kdyby se tohle mohlo šířit po TH forech a stránkách, aby se stala akce více potenciální. Klikněte na Ich bin da od Universal Channel.

Otevření YouTube videí pro všechny!

30. dubna 2009 v 15:52 | Doduška |  zaujimave
Díky jedné chytré osůbce!
Jak jistě víte, tak na Tokio Hotel Channelu nefungují všechna videa a píše to, že video není v naší zemi dostupné. To samé se děje u více videí na serveru YouTube. Jedna osoba našla stránku, která to dokáže obejít.
Jednoduše přes tuhle stránku si otevřete youtube video, které chcete a ono vám to spustí!
Teď už se o svoje videa THCH a jiných nemusíte obávat ;-)

-----

Jak na to?
Otevřete si stránku http://w2.hidemyass.com/ a potom jak máte pod www.youtube.com napsaný "Hide my ass" tak na to klikněte. Otevře se vám nová stránka s Youtube. Kde máte napsaný "You are here" a vedle toho youtube url, tak tam jednodušte vložte link na přesné video, které chcete vidět a je to ;-)

Spiegel TV (26.04.2009) Stalkers v TV

30. dubna 2009 v 15:49 | Doduška |  články,rozhovory
Moderátorka: Svět luxusních problémů. Jeden z nich se týká kapely Tokio Hotel. Nazývají se "Afgánky na turné", rády se zahalují a mají nemilý způsob vyjadřování jejich citu. Spiegel TV nyní promluvil s těmito dívkami. Vnitřní pohled na perverzní směr uctívání - Sandra Hardinghaus a Alexandra Ringling s detaily.
Hlas: Minulý pátek v Hamburgu: VIP byli honěni.
Dívka: Byli přímo tady! Parkovali tady!
Druhá dívka: Už tady nejsou. Jsou pryč. Myslím, že nás slyšeli přicházet.
Hlas: Hledají černé SUV. Řidič - Tom Kaulitz, kytarista kapely Tokio Hotel. Populární rockové hvězdy Německa se pohybují na mezinárodních hitparádách a vyhrávají srdce nespočtu dívek. Mnoho fanoušků chce být blízko svým idolům. Na DVD mluví o nadměrném počtu úznání fanoušků.
Tom: Naši fanoušci jsou zvláštní. Nezajímají se o to, kde jsme, jestli to je nějaký gala večer nebo koncert - vždycky tu jsou pro nás. Je těžké chodit na ulicích jako každý jiný. Jestli to uděláme, maskujeme se. Schovávám si vlasy a ... oh, nemůžu říct všechno, jinak budu příště poznán.
Perrine: Co je tak speciálního na světě Tokio Hotel je to, že fanoušci chtějí vidět muzikanty po cleou dobu a za každou cenu. Čím více je vidíte, tím šťastnější jste. Je to taková soutěž o tom, jak často je vidíte. Někteří fanoušci dokonce počítají kolikrát je viděli.
Hlas: Dívky se maskují, aby mohly jejich identity na sledování kapely zůstat inkognito. Na internetu se nazývají "Agfánky na turné." Místo fan lásky slibují muzikantům, že udělají z jejich života noční můru. Je tu i několik divokých honiček na dálnici.
Dívka: Jeď rychleji! Jeď rychleji! Je to on?
Druhá dívka: Ano, to je on. Drž se blízko.
Dívka: Přijíždí! Přijíždí!
Hlas: A opravdu je to Tom Kaulitz, v té době v černé SUV. Dívky ovšem taky natočily hádku s matkou kytaristy, kdy použily svoje telefony.
Hádka s matkou dvojčat
Hlas: Vrchol všeho tohohle se odehrál minulý týden na benzince v Hamburgu. Obtěžování a přemožení příliš velkým "fan citem". Tom Kaulitz podle všeho hodil cigaretu na tyto dívky. Francouzska na to okamžitě reagovala: típnula cigaretu o jeho okno na autě. Situace se stupňuje.
Perrine: Přišel ke mně a strčil mě. Do tváře, jednou, a potom jsem spadla na zem. Znova do mě strčil, i na tvář.
Hlas: Dívky udeřují nazpátek - vznáší obvinění proti němu kvůli kriminálnímu činu. Radí se se zástupcem.
Zástupce: Můžete mi říct, co se stalo ten večer na benzince? Kolik zranění jste získala kvůli těm úderům?
Perrine: Moje oko...a už neslyším. A taky mě bolí záda.
Hlas: Pro Tokio Hotel, Tom pravděpodobně (tohle bohužel nevím jak přeložit). Příští týden budou malou noční můrou. Pozor, jsme nespokojené, jsme netrpělivé. Rozumíte nám? Je velmi nepravděpodobné, že tu bude nějaká dohoda mimo soud. I Tokio Hotel kariéra se zastavuje.
Alex Gernandt: Následek je ten, že kapela se v minulosti několikrát stěhovala, aby měli klid a ticho. Měli teď být v Los Angeles, kde měli dokončovat nové album. Nic z toho se ovšem ještě nestalo. Bylo řečeno, že v tuto dobu neopustí Německo, že nenechají svoji matku samotnou. Chtějí ji chránit. Chtějí být s ní a bojí se o ni. Byla ohrožována těmi dívkami. To je pro ně vážná situace.
Hlas: Management muzikantů chce dívky nyní žalovat, za to, že je sledovali. Některé dívky již opustily tento gang. Katharine a Melanie si myslely, že tohle zašlo už před několika týdny moc daleko.
Katharine: Uvědomily si, že to, že jsou maskované muzikanty děsí a nemůžou být poznané. Shledávaly to zábavné. Dokonce si i koupily ty bílé masky, které mě vypadat jako ty zabijáků ze Spojených Států a začaly je nosit, když je honily. Viděly, že je to děsí a ten strach ze strany kluků jim dělal potěšení.
Hlas: V pátek tyto francouzsky odmítli nabídku od managementu. Podmínkou totiž bylo držet se od kapely dál. Tohle je pro ně ovšem naprosté tabu.

Pussycat Dolls, U2 a Tokio Hotel na F1

30. dubna 2009 v 15:48 | Doduška |  články,rozhovory


Šéf Formule 1, Bernie Ecclestone, podepsal dohodu s Universal Records, tak že většina známých kapel (U2, Take That nebo Pussycat Dolls) bude moci vystupovat na různých okruhách světa. Od tohoto léta, bude F1 mít sound-track.
Podle informací britských novin "The Sun" lidé zastupující Universal Records odepsali s organizátory Formule 1 dohodu s tím, že toto léto budou i živá vystoupení některých jeho kapel s větší slávou.
Se jménem "F1 Rocks", bude tato série koncertů slavena paralélně na šampionátu Formule 1, který se koná po různých částech planety. Podle stejných informací na těchto událostech se budou podílet i "hvězdy ze světa filmů, sportu a módy".
Lucian Grainge, prezident Universal Records si myslí, že "komibnace muzikantů, mega hvězd a sportu naprosto vytvoří vlnu a přivedou větší zábavnou části." Mezi kapely, které by se měli účastnit série koncertů jsou Pussycat Dolls nebo Girls Aloud, U2, Take That.
Pro tuto část, šéf Formule 1, Bernie Eccleston, nadšene odsouhlasil dohodu s Universal Records. "Vždycky jsem říkal, že patříme do obchodu zábavy a touto dohodou se otevírá nová Formule 1. Vkládám do toho velké očekávání," dodal.
Kromě faktu, že dohoda obsahuje i irskou kapelu U2, která by měla mít jeden z živých koncertů v jednom z měst šampionátu Formule 1, je i to, že s dohodou neměla vůbec žádné problémy Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls, která tak bude moci z podia povzbudit svého přítele, pilota McLarenu, Lewise Hamiltona na velké ceně Anglie v červnu.

Source (c) Que.es

Stalker-Girls se hlásí ve videu

30. dubna 2009 v 15:43 | Doduška |  články,rozhovory

Čtyři dívky, které způsobily těžký život úspěšné německé kapele. Čtyři dívky, které se dokonce přestěhovaly z Francie do Hamburku, aby mohly pronásledovat Tokio Hotel na každém kroku. Teď se pro BILD.de ukazují před kamerou.

"Nejsme žádné stalker", tvrdí Perrine (21) přerušovanou němčinou v rozhovoru. Své oči zakrývá pod velkými slunečnimi brýlemi, tak jako ostatní dívky. Ty se drží v pozadí, mluvit nechávají Perrine.

Je to ta, která byla před několika týdny napadena členem kapely, Tomem Kaulitzem (19). Ten už měl plné zuby extrémních fanoušků. Kapela není jenom toho mínění, že jsou to stalkers, ale mezitím také ohrožují jejich rodinu.

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers. Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice. Tohle už není sranda!" řekl jeho bratr Bill (19) v rozhovoru pro časopis Bravo.

Co se stalo? Skupina francouzských dívek pronásleduje kapelu už měsíce. Jmenují se "Les Afghanes On Tour". Po útoku na matku Kaulitzů v Hamburku odřekli kluci magdeburké rockové kapely cestu do Los Angeles pro nahrávání alba. Poletí až tehdy, když policii písemně potvrdí, že se nesmí už přiblížit k rodině. Momentální stav: Prohlášení proti prohlášení.

Navzdory události minulých týdnů není kapela na své pravé fanoušky naštvaná.

"Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho pytle!", řekl Tom.

A co na to říkají fanoušci Tokio Hotel? Někteří jsou momentálně na kampani pomsty. Vyhrožují dívkám z Francie přes zprávy na Youtube.


DE Bravo 19/2009

30. dubna 2009 v 15:42 | Doduška |  časáky

Tokio Hotel obviní bláznivé fanoušky

30. dubna 2009 v 15:41 | Doduška |  články,rozhovory
Spor mezi Tokio Hotel a jejich údajnými extrémními fanoušky bude stále bizarní!

Francouzska Noemai (20) z dívčího gangu "Les Afghanes on Tour" tvrdila, že matka Billa a Toma Kaulitze je napadla lahví od coly.

Teď se brání německá nejúspěšnější kapela proti této výtce.

"Stalker jsou skutečně tak odvážné říct, že nenapadli matku, ale naopak," řekl pobouřeně producent a manažer David Jost. "V tomhle to bude vždycky dobrodružné."

Už půl roku měly francouzské dívky Tokio Hotel obtěžovat, ohrožovat, sídlit před jejich byty, pronásledovat je na dálnici.

David Jost: "Nedoufám, že stalkers planují další útoky. Nebudeme teď obiňovat jednotlivé členy, ale celý stalker-gang a soudně prosadíme, aby se se kapele a k jejich rodině dál už nesměly přiblížit."


Exkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu, který pronásleduje kapelu

30. dubna 2009 v 15:40 | Doduška |  články,rozhovory

Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!

Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."


Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…
„Les Afghanes on Tour“ - proto pronásledujeme Tokio Hotel

30. dubna 2009 v 15:38 | Doduška |  články,rozhovory
Kam se ještě dostane fan-šílenství těchto dívek?

  • Pronásledují Toma (19) a Billa (19) Kaulitze z Tokio Hotel na každém kroku.
  • Zahalují se jako násilníci.
  • Nazývají se "Les Afghanes on Tour"(Afghánky na turné)
  • Jsou z Francie a muzikanty pronásledují již půl roku.
Jejich jména: Perrine (21), Georgina (25), Aurore (21) und Noemai (20). BILD reportér se ptal dívek, které se poprvé ukázaly nezahalené. Proč prostě nenechají kluky z Tokio Hotel v klidu?

"Nejsme žádné stalkers," tvrdí Perrine. "Milujeme hudbu, texty. Nepronásledujeme je, jen chceme vědět, kde a jak žijí a bydlí. To nás zajímá."

U extrémních fanoušků vzplanula konkurence, kdo kluky nejvíce uvidí v soukromích situacích. Videa honu za sledováním jsou na internetu.

Perrine: "Zvláštní je, že my chceme Tokio Hotel stále vidět. Čím víc, tím je člověk šťastnější."

U Perrine šel fanatismus tak daleko, že se před dvěmi roky dokonce přestěhovala z Paříže do Hamburku, aby byla blíž Billovi a Tomovi. Koupila si byt, aby byla blízko dvojčat a aby jim byla stále za zády.

15.dubna bylo na čerpací stanici v Hamburku šílenství, když Tomovi ujely nervy a dal Perrine do obličeje. Mladá žena podala oznámení.

Krátce před tím měla být matka Billa a Toma ohrožována "Afghánkami". Dívky to popírají.

Noemai: "Matka Toma nás napadla - láhví od coly".

Spor se měl konat před hamburských bytem Billa a Toma, kde "Afghánky" na dvojčata čekaly.

Co chtějí Francouzsky teď? Jejich právník Burkhard Benecken (33) pro BILD: "Omluvu a bolestné. požadujeme nejméně 10 000 Euro."

Managemant Tokio Hotel se včera k výpovědi dívek nechtěl vyjádřit.

source:Bild

Výpovědi dívek z "Les Afghanes On Tour"

30. dubna 2009 v 15:38 | Doduška |  články,rozhovory
Perrine D.

  • Co je tak speciálního na světě Tokio Hotel je to, že je fanoušci pořád chtějí vidět. Čím víckrát je vidíte, jste šťastnější. Je to jako soutěž, vidět je tolikrát, jak je to jen možné. Někteří fanoušci počítají, kolikrát se jim je podaří uvidět.

  • Přišel ke mně a dal mi pěstí, potom jsem spadla na zem a ještě jednou mě udeřil do obličeje pěstí.

  • Do oka a dál jsem neviděla, v uchu jsme měla bzučení.


Některé dívky skupiny upustily. Katherine a Melanie si myslí, že věci zašly už příliš daleko.

Katherine:

  • Musely si všimnout, že kapela dostane strach, když nosí šátky a nejde je rozpoznat. To je baví. Dokonce si koupily bílé masky, které připomínají zabijáky z USA a na pronásledování začaly masky nosit. Vypadaly děsivě a to se jim líbilo.


Simone pri útoku

30. dubna 2009 v 15:36 | Doduška |  Tom und BillMixik Billika

27. dubna 2009 v 11:27 | Doduška |  foto-bill