KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Srpen 2009


Nové album Tokio Hotel se vám bude líbit!

31. srpna 2009 v 19:28 | Doduška |  články,rozhovory

Ahoj "Braváci"! Právě jsem byla s jednou kapelou, která má snad nejvíce fanoušků na celém světě: Tokio Hotel! Jela jsem na chvíli pracovně do Hamburgu za nejznámější německou kapelou. Naše mise: Dozvědět se vše o novém albu Humanoid! "Chtěli jsme udělat něco jiného, kde nebude znít jenom bicí, basa a kytara, naši fanoušci poznají, že je to album Tokio Hotel, ale uvědomí si, že je to naprosto něco nového," říká Bill. A je pravdou, že o tomhle novém albu se bude opravdu hodně mluvit, už podle single Automatic, chytlavé písni, která mluví o lásce a dívce, která se zdá, že její láska je jenom naprogramovaná počítačem, proto automatická...
Taky o čem se hodně mluví je změna vzhledu kapely, hlavně Billa: rovnější vlasy, s dredy, velmi hubený a hlavně mnohem více make-upu. Malý ptáček nám řekl, že tady v Hamburgu věnoval zpěvák dvě a půl hodiny přípravy účesu, make-upu a oblečení před tímto interview! Jeho vzhled je velmi hříšný a brilantní na image, kterou chtějí dát novému albu.
Více než rok nahrávali nové album a během těchto dní nebyl žádný čas na lásku: "Byli jsme velmi soustředěni na práci, někdy jsme měli nakreslit naši ideální dívku, ale to je k ničemu. Ideální dívka nemá žádnou konkrétní postavu, co hledám je něco, co člověka zaujme na pohled, dávám přednost romantické vizi lásky," říká Bill. Jak milý je tenhle kluk!
Víme, že šílíte po tom, abyste je mohli vidět a Paula přináší velmi dobré zprávy z Hamburgu:
Tokio Hotel přijedou do konce roku do naší země!
"Španělsko se nemůže dočkat a proto ještě před začátkem turné v tomto roce přijedeme," řekl Bill.


source (c) Bravo Por Ti - Španělsko

Tokio Hotel navštíví do konce roku Španělsko

31. srpna 2009 v 19:24 | Doduška |  články,rozhovory
[...]

Vím, že byste je šíleně rádi viděli a Paula přínáší z Hamburgu velmi dobrou novinku: Tokio Hotel přijedou do konce roku do naší země! "Španělsko se nemůže dočkat, ještě před začátkem turné v tomto roce přijedeme," říká Bill.Dvojčata dostanou dárek od rádia Energy Bremen

31. srpna 2009 v 18:01 | Doduška |  Tom und Bill
Na rádiu Energy Bremen moderátoři řekli, že Bill s Tomem dostanou na 20.n arozeniny CD se songem Durch den Monsun, nazpívaný jinými hvězdami, např. Bushidem.

Prý to zazní zítra v ranní show v 5.00 hod.Billove oči postupem času

31. srpna 2009 v 17:32 | Doduška |  foto-bill
2005

2006

2007

2008

2009

TERMINY > které si musíte zapamatovat!

31. srpna 2009 v 17:31 | Doduška |  Dôležité


01.09. 2009: Bill and Tom have 20th birthday
02.09. 2009: Begins Tokio Hotel TV
03. 09. 2009: Premiere of "Automatisch/Automatic"videoclip on official site
08. 09. 2009: Gustav has 21st birthday
12. 09. 2009: PRO 7, Schlaag den Raab (20:15) - performance with "Automatisch"
18. 09. 2009: "Automatisch/Automatic" single release
25. 09. 2009: RTL, 100% Tokio Hotel (22:15)
26. - 28. 09. 2009: promotion in Italy
27. 09. 2009: fan-party in Milan (Italy)
02. - 06.10. 2009: "Humanoid" album release
03. 10. 2009: ZDF, Wetten dass...? (20:15) - performance with "Automatisch"
October 2009: Promotion in France, TV appearences
26. 11. 2009: Premiere of "Arthur and the Minimoys ITak tohle se mi začína líbit....už , aby byli i nejaké termíny
na koncerty:)Tokio Hotel v X-Factoru

31. srpna 2009 v 17:29 | Doduška |  Tokio Hotel
Tokio Hotel budou 28.9. hosté v show "X-Factor" v Miláně.


Předobjednávka singlu Automatisch

31. srpna 2009 v 17:28 | Doduška |  Shop
Singl "Automatisch" sice vychází až 18. září, ale vy si ho už teď můžete předobjednat na české stránce audio3.cz. K dispozici je Premium Single i 2-Track Single.Tomův blog (30.08.2009)

31. srpna 2009 v 11:20 | Doduška |  Tomov Blog
Potlesk prosím!

Vedle laptopu, kytary a velkého poháru kafe stojí toto na mém psacím stole. Když Bill není nikde poblíž, aby mohl mým zcela brilantním nápadům zatleskat, tak to prostě udělám sám.

B&W Tom

31. srpna 2009 v 11:18 | Doduška |  foto-tom
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nokia wallpaper na mobil

30. srpna 2009 v 22:17 | Doduška |  zaujimave

27.08.2009 Köln - Nokia unplugged concert + signing session #18

30. srpna 2009 v 22:16 | Doduška |  Fotesky bandik:)
by Placebo-him


by flecheliott


http://ichliebebill.blog.cz/0908/znamy-par-ingrid-a-klaus-boli-na-koncerte-tokio-hotel

30. srpna 2009 v 19:18 | Doduška |  články,rozhovory
Na koncerte Tokio Hotel v Kolíne nad Rýnom bol tiež dobre známy dôchodcovský pár "Ingrid a Klaus" Neprišli tam však preto, aby otvorili podujatie. Ako sú spriaznení s Tokio Hotel ešte nie je jasné. Avšak, bude pravdepodobné že sa to dozvieme vo vysielaní dobre známej show Stefana Raaba.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

Pottschalk už o koncerte Tokio Hotel v Kolíne nad Rýnom povedal skutočne všetko. Očakáva sa, že takmer všetko, ale nikoho nenapadlo, že by sa tam mohli stretnúť ajs Ingrid a Klausom. Celkom výstižný bol komentár veľmi inteligentného mladého muža, ktorý povedal: "Eh, dnes sú tu skutočné hviezdy!"
Tak, čo tu teda robili Ingrid a Klaus na Tokio Hotel? Keby sa vyskytli problémy, otvárali by podujatie? Prosím, nie! Páčia sa mi naozaj, ale hudobne sú nemožní. Čo mali teda títo dvaja za lubom v skutočnosti, a v akom sú spojení s magdeburgskými chlapcami, nám nechceli prezradiť. To je vraj skvelé veľké prekvapenie! Pozorujte dobre formáty Stefana Raaba, a tým nemám na mysli len TV Total.
Bolo to po prvý krát, keď Pottschalk stretol najobľúbenejší dôchodcovský nemecký pár a určite sa teraz pýtate, či je to tak aj v ich súkromí. ÁNO, je to skutočne tak! 100 % autentickí, pretože Ingrid a Klaus sú naozajstné originály a žiadní kvalifikovaní herci, alebo niečo podobné... Skvelé, však? To ich robí ešte sympatickejšími.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

Tokio Hotel sólo - jenom Georg má přítelkyni

30. srpna 2009 v 17:22 | Doduška |  články,rozhovory
Hamburg/Magdeburg - V kapele Tokio Hotel má přítelkyni jenom jeden: basista Georg Listing je už půl roku v pevném vztahu. 22letý to teď prozradil v rozhovoru pro internetové rádio www.iloveradio.de: "Ano, mám přítelkyni!" Je docela hloupé skrývat vztah pro úspěch. "Příjde mi naprosto trapné, když se to boybandy pokoušejí utajit, aby si dívky koupily jejich CD. Je to totálně směšné," řekl frontmann Bill Kaulitz, který stejně jako jeho dvojče Tom Kaulitz, bude mít v úterý 20 let. Přijde mu "spíše smutné" že jenom jeden ze čtyř teenie rockerů z Magdeburgu má přítelkyni. Důvod: Příliš málo příležitostí se zamilovat. "Vlastně jít soukromě jen ven nebo do kina, to prostě nejde," řekl Bill.I LOVE RADIO - TH interview (část 2)

30. srpna 2009 v 17:15 | Doduška |  články,rozhovory

Georgu, proč jsi držel v tajnosti svoji přítelkyni?
Georg: Jo, mám novou přítelkyni. Ale v posledním půl roku jsem ji nedržel v tajnosti, ale prostě jsme neměli žádný rozhovor a nikdo se mě neptal!
Bill: Vlastně jsme se nikdo nepokoušeli, udržet to v tajnosti. Myslím, že když má někdo z nás přítelkyni, je to normální. Přijde mi totálně trapné, že se to boybandy pokouší utajit, aby si dívky koupily jejich CD. To je naprosto směšné. Vlastně mně připadá spíše smutné, že jenom jeden z nás ji má. Ale tak to je!


Jak a kde je možné poznat přítelkyni?
Bill: Tom a já soukromě nechodíme vůbec ven. Hodně pracujeme, takže z toho to nevyplyne a jinak, když se jde někdo na Aftershowparty - i když to tam vlastně není takové, jako na každé párty. Vlastně jít tak soukromě ven nebo do kina, to prostě nejde.
Georg: Gustav a já se můžeme v Magdeburgu pohybovat relativně volně. Někdy to jde. Tak jsem se také seznámil s mojí přítelkyní.

Bill: Takže to už každopádně chybí. Samozřejmě to je velký mínusový bod. Nemůžu spontánně říct: Ok, teď půjdu s kámošem nebo s mými přáteli na zmrzku nebo na kafe, nebo navečer půjdeme spontánně do klubu. Takže všechno, co se dělá, je vždycky naplánované a člověk není nikdy sám. Musíte mít vždycky někoho u sebe - ano, to samozřejmě není tak pěkné. Ale musím říct, že jsou potom zase momenty, kdy prostě stojíme na podiu a tisíce fanoušků poslouchá naší hudbu a to je na tom v každém případě zase to dobré.


Známý pár, Ingrid a Klaus, byli na Tokio Hotel koncertě

30. srpna 2009 v 14:13 | Doduška |  zaujimave

Na Tokio-koncertě v Kolíně byl i známý německý důchodový pár, Ingrid a Klaus.
Nicméně se tady neobjevili, aby otevřeli večer. Jak jsou spříznění s Tokio Hotel prozatím není jasné.
Ovšem to se nejspíš dozvíme až při vysílání show známého Stefana Raaba.


Source (c) Shortnews

Moje poznámka: Pro ty z vás, kteří nevědí o koho jde, jedná se o ten pár, který byl s dvojčaty v MTV pořadu "All Eyes On" ;-)

Kalendář 2010 v Deutschrocku

30. srpna 2009 v 14:11 | Doduška |  Shop
Jestli někdo z vás má zájem už teď si koupit nový kalendář na rok 2010 a může si objednávat z Deutschrocku, tak může již teď.
Kalendář si tam můžete zakoupit za 12,95€!

(v Česku prozatím k sehnání není a nevim kdy nebo jestli bude)