KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Prosinec 2009

Štastný Nový Rok!

31. prosince 2009 v 22:46 | Doduška |  moje blbinky:)

Tokio Hotel podporují akci na darování kostní dřeně

11. prosince 2009 v 20:34 | Doduška |  články,rozhovory
Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi se rozhodli podpořit kampaň pro darování kostní dřeně pro Franka Gebberse. Je to manžel učitelky, která učí na škole, kterou Tokio Hotel nedávno ještě navštěvovali a na které si dokončili svoje studium. Dvojčata jsou přátelé s touto učitelkou a proto, když se dozvěděli o tom, že má leukémii a potřebuje dárce, tak se rozhodli okamžitě pomoci. Rozeslali do školy autogram karty, které dostane každý fanoušek, který se rozhodne darovat krev, aby se zjistilo, zda je vhodným dárcem kostní dřeně. Stejně tak odsouhlasili, že tuto akci rozhlásí mezi své fanoušky. V rodině Franka Gebberse není darování kostní dřeně možné, poněvadž nikdo z rodiny není vhodným dárcem. Proto škola doufá, že pomůže. Darovat může každý. Ovšem podmínka je taková, že musí mít nad 18 let! Bill a Tom ovšem nebudou přítomni v tento den, kdy se bude krev darovat. Ředitelka komentuje: "Je to pochopitelné, očekáváme hodně lidí."
Darování krve je ve středu 16.prosince od 13 do 18 hodin, Soukromá škola Hermannshöhe 7c, Informace na telefonu (0234) 2 98 79 96-1/-2. Odebere se pouze vzorek krve. Všichni mezi 18 a 55 lety můžou krev darovat. Jsou tu ovšem nemoci, které vylučují možné dárce.
Více informací na Westdeutschen SpenderZentrale (WSZE): www.wsze.de

source (c) Ruhrnachrichten

"World Behind My Wall" soutěž!!!

11. prosince 2009 v 20:31 | Doduška |  Dôležité

Ukažte nám svých 85 sekund neocenitelných okamžiků!

Co milujete nebo uznáváte? Co je legrační, šílené, šokující nebo prostě pro vás jenom neuvěřitelné?
Kdyby to mohl být váš malý bratr, který se vychvaluje něčím tak snadným jako hraním na schovávanou s vámi, historická chvíle, která přináší slzy do vašich očí, extázi vzbuzující senzace, kterou jste zachytili na kameru nebo prostě jenom úžasné, fascinující fotky! Ukažte nám svoje oblíbené, nezapomenutelné a dojemné chvíle. Chvíle, které s vámi pohnuly, chvíle, které vás nutí brečet, smát se nahlas nebo vás zbavují řeči. Podělte se o tyhle speciální chvíle s námi v 85 sekundovém videu / slideshow a mějte šanci VYHRÁT nějaké úžasné ceny!!!

Soutěž začíná: 11.prosince 2009 - Soutěž končí: 24.ledna 2010


VELKÁ CENA:

Konečný X-Box 360, na který Bill, Tom, Gustav a Georg hráli během natáčení AUTOMATIC klipu v Jižní Africe. Patří k němu "Burnout Paradise - The Ultimate Box + Trivia Pursuit". Tokio Hotel dokonce tento X-Box 360 podepsali!

CENA 2 - 4:

Cool Tokio Hotel balíček, který obsahuje nový kalendář s naprosto novými fotkami a stejně tak Darkside triko. Pro více Tokio Hotel zboží - Podívejte se na oficiální obchod

Ukazují TYHLE fotky úder, který by mohl přivést Toma Kaulitze (20) z Tokio Hotel za mříže?

11. prosince 2009 v 20:30 | Doduška |  články,rozhovory


Free Image Hosting Free Image Hosting

Rockový kytarista a jeho boj s jeho fanynkou Perrine D. (21) před osmi měsíci u benzínky v Hamburgu - brzy se bude muset Tom Kaulitz ukázat u soudu kvůli zranění, která ji způsobil.
Nyní se ukazuje tajná nahrávka z kamery na benzínce. S výbušným obsahem...
Můžeme vidět Toma Kaulitze sedícího ve své Audi R8. Několik dívek, včetně Perrine D., dojde ke sportovnímu autu, mluví s Tomem.
Náhle je vyhozena z auta cigareta. Perrine D. zvedá cigaretu a rozžhavenou stranou ji uhasíná o okno Audi. Tom vystupuje z auta, jde k mladé ženě!
V následující video scéně to vypadá jako když Tom udeřuje svoji pravačkou a uhodí oběť do hlavy. Dívka padá k zemi. Tom se vrací do auta.
Podle informací pro BILD, záběry z kamery jsou nyní použity jako důkaz v jednání proti muzikantovi.
Byl to jenom výbuch vzteku Toma Kaulitz v této situaci na benzínce? Čtyři dívky jsou členkami gangu jménem "Les Afganes on Tour", které obtěžovaly jeho a jeho dvojče Billa už měsíce předem a sledovaly je v soukromí zas a znova.
Tokio Hotel včera nechtěli komentovat pro BILD objevené záběry.


source (c) Bild.de

Konečná bitva očních linek, úzkých džín a rozcuchaných vlasů

11. prosince 2009 v 20:29 | Doduška |  články,rozhovory

Sdílí spolu tajemství stylu?
American Idol Adam Lambert byl viděn na VEVO zahájení, kde měl na sobě stejné zvolna zesvětlující kalhoty jako Tokio Hotel Bill Kaulitz, když se objevil na EMA.
Kdo si myslíte, že v tom vypadá líp?


source (c) Coco Perez

RTL Punkt 12 (11.12.2009)

11. prosince 2009 v 20:26 | Doduška |  články,rozhovory
***

Udeřil Tom Kaulitz dívku? Nyní je tu nové video z benzínky v Hamburgu, které ukazuje, co se doopravdy stalo v noci 15.dubna mezi Tomem Kaulitzem a fanynkou. Gabby Funk nám řekne víc detailů.
Tohle jsou rozmazané záběry kamery. Můžeme vidět přijíždět Toma Kaulitz v jeho sportovním autě. Přesně po tom dvě dívky přichází blíže k autu. Jedna z nich je Perrine z Francie, která podle všeho žádá Toma o autogram. Potom to vypadá, jako když je z auta vyhozena cigareta. Perrine ji zvedá a potom jí namáčkne na okno u auta. Po tom 20letý muzikant vychází z auta. Co se stalo po tom nám říká Perrine právník, i když to přesně na videu vidět nemůžeme.
Perrine právník: On ji nejenom udeřil, taky do ni mlátil, když ležela bezbraně na zemi.
Tom rváč, Perrine bezmocná oběť? Tokio Hotel to takhle nevidí. Po dlouhé měsíce, Perrine a její přátelé, kteří se nazývaly "Afghanes on Tour" pronásledovaly Toma a jeho bratra. Můžeme vidět na videu, že přesně po tom, co se to stalo, tak nešli pryč od jeho auta. David Jost řekl po tomto incidentu v dubnu:
"Tyhle holky nejsou žádné fanynky, ale nebezpečné stalkers a ti nemají nic společného s fanoušky. Tom a stejně tak nikdo jiný z kapely by nikdy nevztáhnul ruku na fanouška." Tom Kaulitz podle všeho musí kvůli tomuhle k soudu. Ale je tu taky jiná možnost.
Perrine právník: Mluvil jsem s právníkem Toma Kaulitze a proteď jsme se dohodli na 2000€ jako odškodnění.
Tokio Hotel nechtěli říct nic k tomuto videu nebo případu dnes ráno.