KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Únor 2010Bild (06.02.2010) / DE

6. února 2010 v 18:56 | Doduška |  časáky

Tokio Hotel na dovolené: Šplíchání, kouření, popíjení

6. února 2010 v 18:54 | Doduška |  články,rozhovory
Malé - Právě teď je na Maledivách 30 stupňů ve stínu. Cigaretky u bazénu. Jízdy na vodním skútru. Nabírají hluboký vzduch před Evropským turné (start 22. února v Lucembursku). Tokio Hotel dvojčata, Bill (20) a Tom (20) Kaulitzovi odpočívájí v Indickém oceánu. Vydělali si na to. Prodej jejich aktuálního alba "Humanoid" byl špatný, kritiky byly špatné. Hlavu vzhůru, kluci. Nechte to tak! A dopřejte si nějaký zákusek - především ty, Bille!Maledivy (2010) - fotky z pláže

6. února 2010 v 18:52 | Doduška |  Tom und Bill
KONEČNĚ :D
Dúné: "Tokio Hotel nejsou kapela!"

6. února 2010 v 18:50 | Doduška |  články,rozhovory
http://i48.tinypic.com/2lbku9e.jpg

Někdy se říká, že Dúné jsou "dánští Tokio Hotel".
Mattias (zvedá obočí): To je skutečně pohrdavé! Nejsme jim podobní. Nevypadám jako Bill Kaulitz a jejich hudba...

Myslím, že je to o struktuře fanoušků.
Mattias: Ano, tohle a věk je jediná věc, v čem nás můžete srovnávat. Ale myslím, že jsme s nimi skutečně nikdy nebyli srovnávání. Nerozumím tomu.
Cille: Je to jenom o tom...oni jsou mladí, my jsme mladí.
Mattias: A ta věc s fanoušky - největší fanoušci vždycky stojí v první řadě a většinou jsou to tyhle mladé dívky, stejně jako je to u každé kapely. Ale když se podívám na řadu, tolik mladých dívek tam není. Je tam hodně lidí v našem věku, dokonce starší. Myslím, že s našim druhým albem jsme se dotkli také starší generace nebo lépe řečeno, ne tak mladé generace. A vůbec, věci si píšeme sami.

Tokio Hotel to nedělají?
Cille: Víte, Tokio Hotel nejsou kapela. Je to jen koncept. Vypadají takhle, hrají hrozně, zpívají playback! To je způsob, jak se lidé stávají populární. Nejsou to interpreti. Chci dosáhnout toho, dělat umění, vyjadřovat se skrz hudbu. Nic proti této kapele nemám, neříkám, že jsou oškliví, ale oni nedělají svou vlastní věc!
Mattias: Když o tom mluvíme, další hrozná kapela, která mě napadla, která je udělaná Universalem. Jak se jmenujou? Cinema Bizarre! Jsou extrémnější než Tokio Hotel. Když se Tokio Hotel dost neprodávají, je tu něco od Cinema Bizarre. Je to všechno vypočítáme a je to k pláči.


Scorpions vs. Tokio Hotel

6. února 2010 v 18:49 | Doduška |  články,rozhovory

V pondělí 15. března bude Praha dějištěm mimořádného hudebního souboje made in Deutchland. Zatímco do ringu ve Vysočanech se postaví pětice ostřílených borců s klepety a jedovým trnem rockující jako hurikán už rovných pětačtyřicet let, Holešovice si podmaní čtveřice soupeřů, která v období jejich největší slávy ještě pilně houbařila. A "řvát" tu bude nejen ona, ale i úctyhodné zásoby černého laku, očních linek a klíčů od cimry 483. Tak jako tak, do zelí si rozhodně nepolezou...

Začněme tedy od té mladší výpravy. Magdeburská čtyřka Tokio Hotel nevlítla na světovou hudební scénu jako monzun, jak se říká, ale jako slušně našlápnutý uragán, říznutý tajfunem. Bill Kaulitz a jeho o deset minut starší brácha Tom se spolu s Georgem Listingem a Gustavem Schäferem dali do kupy už v roce 2001. Přelomová pro ně ale byla ale 2003jka, přičemž jmenovatelů tu bylo víc: soutěž StarSearch, hudební producent Peter Hoffmann a nahrávací společnost Universal sídlící v Hamburku.

V současnosti mají Tokiáči ve svém Hotelu tři regulérní albové pokoje - Schrei (2005), Zimmer 483 (2007) a Humanoid (2009). Anglicky mluvícím hostům pak oblíbená čtyřka pronajímá domácky mluvící apartmá Scream.
O euforické vlně, která se zvedla kolem magdeburské čtyřky hned po vydání jejího debutu, hovoří jak dny strávené na titulkách Brava tak i jednoduché počty... Jen v Německu prodali Tokio Hotel víc než pět miliónů nosičů... K jejich slávě jim dopomohly i singlové hity Schrei, Rette Mich, Automatisch (Automatic) nebo hned ten první Durch den Monsun.

V České republice se kapela představila hned několikrát - poprvé ve verzi "Jen pro VIP" v pražském klubu Futurum 11. dubna 2006. Následující rok už ale Tokio Hotel vystoupili i pro obyčejné smrtelníky - a to hned dvakrát, 3. dubna v české metropoli (Sazka Arena) a o čtyři dny později zavítali do Ostravy. V pondělí 15. března se kapela do Česka vrátí v plné síle, po boku Humanoida a... kdo s sebou nebude mít černej lak, má babu.Srovnávat Scorpions a Tokio Hotel - jde jen těžko. Na hudební scénu vpluli, když se to v košících jejich magdeburských kolegů bedlami, hříbky a sem tam i nějakými liškami jenom hemžilo... V roce 1965. Přestože jsou s neochvějnou pravidelností zařazováni do škatulky heavy metal - hardrock, k jejich největším hitům patří vesměs (pře)slazené cajdáky: Wind Of Change, Send Me An Angel, Still Loving You... Řepy tak rozvlní aspoň pecka z desky Blackout Rock You Like A Hurricane.

Jak bylo řečeno, své hudební tažení škorpióni zahájili v polovině šedesátých let. Od té doby do světa vyslali šestnáct řadových alb, sedmnácté Sting In The Tail už je na cestě. V jejich sestavě se navíc stihl vystřídat celý fotbalový manšaft - v současnosti kapela hraje ve složení Klaus Meine, Matthias Jabs, Rudolf Schenker, Paweł Mąciwoda a James Kottak. Za sebou mají jak zásahy cenzury (1976, deska Virgin Killer a jedenáctiletá nahá dívka na jejím obalu...) nebo japonskou histerii (1978, jejich první live album Tokyo Tapes je kritiky hodnoceno jako jeden z nejlepších živáků v rockové historii vůbec) tak i líbačku s Gorbačovem (1989). Právě moskevský pobyt inspiroval zpěváka Klause Meine ke složení legendární Wind Of Change...

V České republice kapela vystupovala už pětkrát. Premiéru si střihla v roce 1993 v Ostravě, o šest let později zavítala do Prahy a magické datum 10. 10. 2004 je zastihlo v brněnském Rondu. V červenci 2006 zahráli festivalovému publiku na Malé Skále v rámci Benátské noci a o rok později, v červenci 2007, si dali rockovou lázeň i v Karlových Varech.

Podle posledních informací zevnitř kapely je jejich deska Sting In The Tail (vychází 19. března 2010) konečnou v historii škorpíků - stejně tak turné je rozlučkovým. Pokud tedy nechápou význam slova "poslední" jako jejich kolegové Kiss... zarachotí 15. března v České republice svými klepety naposledy.


source: t-music.cz

Vyhraj setkání s Tokio Hotel!

6. února 2010 v 18:46 | Doduška |  Dôležité
http://www.bravo.cz/files/o9jkqv41iolu.jpg

Miluješ Tokio Hotel a chceš se s nimi setkat?
Jedině BRAVO dává jedinečnou příležitost šesti čtenářům a připravilo pro vás "meet and greet" s kapelou, které se uskuteční v Praze před koncertem TH, dne 15. března 2010!

Vylosujeme tři výherce - jednoho, který bude soutěžit na webu Bravo.cz, jednoho, který bude soutěžit formou SMS, a jednoho, který nám mailem pošle fotku, která nám dokáže, že právě on je ten pravý a měl by se setkat s Tokio Hotel! :-)

Soutěž s bravo.cz

Vyplň speciální úkol! Spočítej, kolikrát se slovo TOKIO nachází v těchto třech článcích: Tokio Hotel vařili špagety, Tokio Hotel v Praze a Bravo ti přiváží Tokio Hotel. Pozor! Počítají se i nadpisy! Správnou odpověď pošli na e-mail bravo@bauermedia.cz s heslem TOKIO HOTEL WEB!

SMS

Zprávu s kódem BR TOKIO pošli na čísla: 906 15 09 (z ČR), ze SR pak na číslo 6663. Cena 1 SMS z ČR je 9 Kč, ze SR 0,398 EUR.

source: bravo.cz