KISS FOR TOKIO HOTEL....DODUSKA...TOMINECKO.BLOG.CZ

Červenec 2010

Tokio Hotel publikují nový materiál na konci července

10. července 2010 v 12:11 | Doduška |  články,rozhovory
Bill Kaulitz a zbytek německé rockové kapely Tokio Hotel potvrdili, že poslední týden v červenci budou publikovat nový materiál včetně CD a DVD.

Jako součást propagační strategie posledního alba Tokio Hotel, hitem na trhu je Boxset, který zahrnuje pro fanoušky velké překvapení. Fotografie, které předtím nikdy nebyly zveřejněné, klipy bratrů v soukromých momentech, rozhovory a různé záběry z live turné "Humanoid".

Věc se nazývá "Humanoid City Live/2". DVD bude obsahovat "Tokio Hotel TV epizodu" a kolekci soukromých fotografií.

Aby to bylo ještě víc vzrušující, tohle DVD sdílí s fanoušky, kteří nemohli být na koncertu turné, několik zkušebních snímků "tajemství", když byli  v Londýně a také představuje krátkou ukázku produkce "Humanoid City".

Mezi další velké překvapení této věci patří živá verze Darkside of the Sun, jak bylo řečeno, tohle je poslední projekt kapely, který uvidíme předtím, než si v tomto roce vezmou zasloužený odpočinek po evropském turné.

Odteď si nový materiál Tokio Hotel můžete předobjednat, CD + DVD z U.S. $ 14.99 přes oficiální webové stránky kapely, vše bude dostupné 20. července 2010.